בין היתר יואר בניין העירייה באור ורוד, יתקיימו שתי הרצאות בזום, ייתרמו 200 ספרים לנשים ותוצג תערוכה במדיה הדיגיטלית

שרון יונתן

עיריית הרצליה למען העלאת המודעות לסרטן השד: במסגרת חודש המודעות לסרטן השד שמתקיים באוקטובר בישראל ובעולם, מציינת השבוע עיריית הרצליה, בהובלת מינהל נשים ובשיתוף מחלקת הבריאות העירונית, את החודש במספר אירועים ופעילויות. ממחר (שני) תאיר עיריית הרצליה את בניין העירייה באור ורוד, כאשר ביום חמישי גם בית קינן יואר באור ורוד.

בנוסף, יתקיימו שתי הרצאות בזום. אפרת רוזמן עיני, שהחלימה מסרטן השד, תספר בהומור על משברים בחיים, ניסים, נקודת אחיזה, נפילות, עליות וכל מה שבאמת חשוב כדי לצלוח את המחלה. ההרצאה "לי זה קרה" תתקיים ביום רביעי (14 בחודש) הקרוב בשעה 19:00.

הרצאה שנייה בזום היא של תמי רוטפלד "כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית להתמודדות במצבי גוף נפש ואתגרי החיים", תתקיים ביום חמישי (15 בחודש) בשעה 11:00. במסגרת ההרצאה יוצגו סיפורים מחיי היום יום על התמודדות במצבים מאתגרים וכיצד בכלים פרקטיים מעולם הפסיכולוגיה החיובית אפשר להתגבר על תקופות אלו. קישור לשתי ההרצאות בעמוד הפייסבוק של מינהל נשים – עיריית הרצליה ואתר העירייה.

 כמו כן, עיריית הרצליה יחד עם הסופרת תושבת העיר, קרין אהרון, תתרום 200 ספרים "בגנים טובים" לנשים בעיר המגיעות למשרדי הכוונה של מינהל נשים, מתנ"סים, ארגוני נשים ויצו, נעמת, עמותת ל.א., איגוד נפגעות תקיפה, מקלטים. התרומה ניתנת מתוך תקווה כי כמו גיבורת הספר, כל אחת תמצא את האומץ לשמור על בריאותה למען עצמה ולמען משפחתה.

התערוכה "שלמות" מביאה סיפורים ותמונות של נשים מהרצליה בעקבות הרגע המפחיד והרגע השלם שלהן בחיים. התערוכה הוצגה בשנה שעברה הוצגה בבניין העירייה ובמתנ"סים העירוניים, וזכתה להיענות רבה, ובעקבות זאת היא תעלה השנה עם משתתפות חדשות והפעם במדיה הדיגיטלית.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר: "הרצליה היא עיר מקדמת בריאות ומתוך גישה זו מספקת לתושביה תשתית רחבה כדי שיקיימו אורח חיים פעיל ובריא. אחד המרכיבים החשובים בכך הוא גילוי מוקדם של מחלה ולכן כל כך חשוב חודש המודעות לסרטן השד".

מ"מ וסגנית ראש העיר הממונה על החינוך והנשים, איה פרישקולניק, אמרה: "עיריית הרצליה רואה חשיבות רבה בקידום הפעילות לטובת העלאת מודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד ואני קוראת לתושבות העיר להיבדק על מנת להציל חיים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן