בעקבות אירוע האלימות החריג אתמול ברחוב בן גוריון, שהסתיים במעצרם של שלושה אחים בעלי עסק, כינס ראש העירייה את פקחי העירייה והביע את תמיכתו בהם. פדלון: "יידעו תושבי העיר כי האכיפה שמבצעים פקחי העירייה והשמירה ההדוקה שלהם על התקנות היא למען הבריאות של כולנו"

שרון יונתן

בעקבות אירוע האלימות אתמול כלפי צוות פקחים עירוניים ברחוב בן גוריון, כינס הבוקר ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, את כל עובדי אגף פיקוח, ביטחון וסדר ציבורי יחד עם מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ויו"ר ועד העובדים מוטי יוגב, חיזק את ידי העובדים, והביע את אמונו המלא ותמיכתו בפקחים.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

"אני בוטח ללא סייג בפקחים המקצועיים שלנו, שעושים את עבודתם במסירות ובאחריות", אמר פדלון והוסיף: "יידעו תושבי העיר כי האכיפה שהם מבצעים והשמירה ההדוקה שלהם על התקנות היא למען הבריאות של כולנו. זו האחריות של כל אחד מאיתנו לעזור להם במילוי חובתם, בוודאי לא להפריע להם".

בעירייה מציינים כי הפעילות של צוות הפקחים היא חלק מהידוק הפיקוח והאכיפה על תושבים ועסקים שמפירים את תקנות הסגר וזאת על מנת לשמור על בריאות הציבור. באירוע אתמול, יחידת האכיפה העירונית, בשיתוף משטרת ישראל, קיימה אכיפה במרכז העיר על מנת לוודא כי הציבור ובעלי העסקים מתנהלים בהתאם לתקנות הקורונה במטרה למנוע הגידול בתחלואה.

בעירייה הוסיפו כי במהלך הפעילות, כאשר נמצא לכאורה שאחד העסקים לא מתנהל בהתאם לתקנות ופוגע בבריאות הציבור, ביצע צוות האכיפה פעולות בהתאם לחוק. אנשי אכיפת החוק הותקפו פיזית ומילולית על ידי מספר אנשים. כל המעורבים עוכבו ומתקיימת חקירת משטרה. מהעירייה נמסר: "עיריית הרצליה רואה בחומרה את גילוי האלימות כלפי מי שבאים להגן על שלום הציבור, לאכוף את הסדר והחוק ולשמור על בריאות כולנו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן