חוזרים לשגרה מלאה גם בחופי הים: שעת הפעילות, בשמונת חופי הרצליה, תהיה מהשעה 7:00 ועד שעת הסיום המשתנה לאורך העונה

שרון יונתן

לאחר שחופי הרצליה נוקו, מודיעה העירייה כי עונת הרחצה בהרצליה תיפתח ביום שבת הקרוב, 20.3, בכל החופים המוכרזים לרחצה: נוף ים, השרון, זבולון, אכדיה צפון, אכדיה מרכז, אכדיה דרום, חוף הכוכבים (הדרומי) והחוף הנפרד. עונת הרחצה תימשך עד 5 באוקטובר.

חזקים ביחד. לנדוור

בעירייה ציינו כל החופים פועלים על פי מתווה משרד הבריאות, התו הסגול. בחופים המוכרזים מוצעים למבקרים שירותי הצלה, מקלחות חוף, שירותים, ברזיות, שירותי תחזוקה, עזרה ראשונה ושירותי פיקוח עירוני. בכל מתקני השירותים יהיה אלכוג'ל והם ינוקו מדי שעה. על פי הנחיות התו הסגול, המקלחות והמלתחות יישארו סגורים. העסקים לאורך החופים סגורים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

שעת פתיחת הפעילות בחופים היא 7:00 בבוקר ושעת הסגירה משתנה לאורך העונה. פרטים על שעות הפעילות של המצילים ניתן למצוא באתר העירוני. שלושת חופי אכדיה מונגשים לבעלי מוגבלות ומוצעים בהם כיסאות צפים לנכים שניתן להיכנס איתם למים בלוויית מלווה. בחוף אכדיה צפון מותקנת מעלית ובמקום יש חניית נכים מוסדרת. דרומית למרינה פועל חוף הגולשים המוגדר כחוף לכלי שיט לא ממונעים – גלשנים וסאפים.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אומר: "אני מודה למאות המתנדבים שהגיעו בשבועות האחרונים לנקות את חופי הים מהזפת שנגרם מהאסון האקולוגי בארץ. כעת החופים נקיים ותושבי הרצליה יוכלו לבוא וליהנות מחופי הים הנהדרים שלנו. אנחנו ממשיכים לתת את כל הכלים הדרושים לשמירה על מרחב בטוח ומניעת הדבקה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן