אירוע חריג אמש בפעילות "ספורט חצות" בספורטק בהרצליה: בעקבות התפרעות נערים במקום הופסקה הפעילות כשעה לפני סיומה.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

"ספורט חצות" הוא אחד ממפעלי הספורט המוצלחים של עיריית הרצליה המתקיים כבר שנים רבות ובמסגרתו זוכים תלמידי חטיבות הביניים לפעילות ספורטיבית מהנה בספורטק, במהלך מספר שבועות בחופש הגדול, בימים שני וחמישי בין השעות 22:00 עד 2:00 בלילה.

אמש התרחש אירוע חריג ביותר שגרם, כאמור, להפסקת הפעילות. לקראת השעה 1:00 בלילה החלו מספר נערים לזרוק פרי הדר מהעצים שנמצאים בתחומי הספורטק על נערים אחרים ובעקבות כך החלה מהומה בין שתי חבורות נערים. מאבטחים שהבחינו במתרחש רדפו אחר הנערים לכיוון המזרחי של הספורטק ולאחר מכן המשיך המרדף לציד השני של הספורטק. בשל הבלאגן שנוצר במקום הוחלט על ידי מנהלי האירוע וכוחות השיטור לסגור את האירוע כשעה לפני מועד הסיום המקורי. בהמשך ירד אחד הנערים מהאוטובוס וזרק בקבוק שניפץ את השמשה האחורית של האוטובוס.

נער שנכח באירוע אמר: "היינו בספורטק ופתאום ראינו מאבטחים מתחילים לרוץ אחרי קבוצה של ילדים ואז עוד מלא ילדים התחילו לרוץ. היה שם ממש מרדף". אמא לנער אחר ציינה: "זה מאוד מדאיג. ביקשו מהילדים לצאת מוקדם יותר מהמתחם. החשש הוא כי יש עוד אירועי ספורט חצות. יש לא מעט אימהות שלא מתכוונות לשלוח את הילדים לפעילות הזאת. הנושא מאוד מטריד ועולה בכל קבוצות הוואטסאפ".

עופר לוי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט בעירייה, אמר בתגובה: "ספורט חצות היא תכנית נהדרת שנותנת שפע של פעילויות פנאי וספורט לנערים ונערות תושבי הרצליה. בגלל כמה פרחחים, שהגיעו כנראה מחוץ להרצליה והתפרעו, קיבלו המנהלים וכוחות השיטור במקום החלטה נכונה להפסיק את הפעילות שעה לפני הזמן. ביום ראשון יישבו הצוותים ויפיקו לקחים. כמובן שהורים יכולים להיות בטוחים שילדיהם בידיים בטוחות עם שיטור ופיקוח כל הזמן במקום".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן