תושבי רחוב הרב קוק בהרצליה לא יודעים את נפשם מרוב כעס בשל עבודות המתבצעות בלילה כבר תקופה ארוכה.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

כזכור, לפני מספר חודשים פרסמנו ב"שרון און ליין" כי תושבים ברחוב מתלוננים על עבודות תשתית וביוב שבוצעו בשעות הלילה וגרמו למטרדי רעש עצומים. לאחרונה המתלוננים היו התושבים מצידו השני של הכביש (מספרים אי זוגיים), במקטע שבין הרחובות בר כוכבא והכניסה לאולפני הרצליה, אך בשבוע שעבר העבודות שוב חצו את הכביש, לצידו הצפוני של הרחוב.

מדובר על עבודות שמבוצעות על ידי תאגיד המים והביוב "מי הרצליה" להחלפת קווי מים וביוב ראשיים. העבודות החלו כבר לפני שלושה חודשים ולפי מה שנאמר לדיירים היו אמורות להימשך כחודשיים, אבל בפועל כמובן שהדברים התמשכו. מעבר למטרדי הרעש החזקים, התושבים התלוננו כי קטע הרחוב שלהם, בכיוון התנועה ממערב למזרח, נסגר כבר משעה 21:00 מבלי שמתאפשר להם להיכנס עם הרכב לאחר שעה זו. כעת כאמור נתיב התנועה ממזרח למערב, בקטע שבין רחוב בן גוריון עד רחוב העצמאות, הוא זה שנסגר כבר בשעה 21:00.

תושבת הרחוב אמרה השבוע בזעם: "הרעש הוא נוראי ואם זה לא מספיק אז גם חוסמים לנו את הרחוב אחרי השעה 21:00. הבת שלי מסיימת חוג אחרי שעה זו אז איך אני אמורה להגיע הביתה? אם אנחנו סובלים מהרעשים לפחות שלא יסגרו לנו את הרחוב בשעה 21:00 בערב. מעבר לעובדה שבהתחלה אמרו שהעבודות יימשכו חודשיים וזה כבר נמשך יותר משלושה חודשים. זאת פשוט חוצפה מצד העירייה ותאגיד המים להתנהג ככה כלפי תושבי העיר".

מתאגיד "מי הרצליה" נמסר בתגובה: "ברחוב הרב קוק מתבצע פרויקט של החלפת קווי מים וביוב ראשיים, כולל חידוש חיבורי ביוב ומים לחלקות השונות. החסימה היא "חסימה נושמת" המאפשרת כניסת הדיירים לבתיהם. העבודות מבוצעות בהתאם ללוח הזמנים שתוכנן מראש לפני תחילת הפרויקט".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן