עיכוב נוסף בבניית בית הספר "יעל רום" על שטח חורשת העמל: בית המשפט המחוזי קיבל את עמדת התושבים המתנגדים והאריך את צו עיכוב ביצוע העבודות עד להגשת הערעור לבית המשפט העליון. משמעות הדבר, דחייה משמעותית נוספת בתחילת העבודות

שרון יונתן

לאחר שכבר היה נדמה כי בניית בית הספר היסודי "יעל רום" על שטח חורשת העמל יוצאת לדרך, כעת מתברר כי יחול עיכוב נוסף של לפחות מספר שבועות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

בית המשפט המחוזי בת"א, בשבתו כבית משפט לעניינים מנהלים, נעתר לבקשת התושבים המתנגדים והאריך את צו עיכוב הביצוע הזמני מהשבוע שעבר. כזכור, ביום ראשון שעבר בית המשפט דחה את עתירת התושבים המתנגדים לבניית בית הספר, אבל אלו פנו באופן מיידי לבית המשפט ודרשו את עיכוב ביצוע העבודות בטענה כי בכוונתם לערער לבית המשפט העליון.

בהחלטתה מהיום ציינה השופטת הדס עובדיה, אותה שופטת שדחתה את עתירת התושבים, כי אם לא תעוכב כריתת העצים יסוכל תכלית הערעור של התושבים. "למסקנה זו הגעתי מבי להתעלם גם מכך שהיענות לבקשה לעיכוב ביצוע פסק הדין תוביל בהכרח לעיכוב נוסף בתחילת הבנייה בפועל ואף מבלי להקל ראש בחשיבותו ומשקלו של נזק זה לאינטרס הציבורי, לתושבים ולתלמידים כי שנטען במסגרת ההליך בהבלטה על ידי המשיבות".

השופטת עובדיה התייחסה לסיכויי הערעור של התושבים וכתבה כי "ניתן להניח בזהירות המתבקשת כי סיכויי הערעור להתקבל אינם גבוהים".

בהחלטה כתבה השופטת עובדיה: "הבקשה לעיכוב ביצוע פסק הדין מתקבלת כדלקמן. הצו הארעי שניתן בהחלטתי מיום 18.4.21 יעמוד בתוקפו עד הגשת הערעור על פסק הדין או חלוף המועד להגשתו על פי תקנה 33 לתקנות או עד להחלטה אחרת של בית המשפט לפי המוקדם".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן