שנת הלימודים הקרובה כבר בפתח וסוגיית הצהרונים ממשיכה להטריד הורים רבים.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

הורים לילדים העולים לכיתה א' דורשים מהעירייה להאריך את שעת סיום הצהרון ברבע שעה, עד לשעה 16:45 במקום השעה 16:30, כפי שזה כיום. הם דורשים מהעירייה כי תציב תנאי זה למפעיל הצהרון בבית הספר בשנה הבאה.

במכתב שהעבירה לעירייה יהב פז, שבתה עולה לכיתה א' בבית הספר גורדון בנווה עמל, היא מציינת: "למיטב הבנתנו טרם נקבעה מפעילת הצהרון בבית הספר. כפי שנודע לנו פעילות הצהרון מסתיימת בשעה 16:30 בלבד בעוד ששעות העבודה שלנו הינם עד שעות אלה. כך שלא יתאפשר לנו להגיע לאסוף את ביתנו בזמן. נסיבות אלה, אינן נסיבות אישיות בלבד והן בעלות השפעה רוחבית על כלל ציבור ההורים ובמיוחד האימהות העובדות, שכן כיום מירב ההורים עובדים עד שעות אלה".

ההורים טוענים כי מדובר בהרעה בשעות הצהרון לעומת מה שהורגלו בגני הילדים וכי מדובר בתנאים פחות טובים לעומת ערים אחרות: "צהרוני הגנים מסתיימים בשעה 16:45, כך שלא ברור מדוע צהרון בית הספר מסתיים רק ב- 16:30. בדיקה קצרה שערכנו העלתה, כי צהרוני בית הספר בערים כמו: ראשון לציון, כפר סבא, כפר יונה, הוד השרון, רעננה ועוד מסתיימים בשעה 17:00. באזורים מסוימים ברעננה המחיר עבור צהרון המסתיים בשעה 17:00 אף נמוך מהמחיר שנגבה בעיר הרצליה עבור צהרונים המסתיימים ב-16:30. יש לציין כי הצהרון בגורדון גם מתחיל בשעה 13:30 לעומת 12:45 בשאר בתי הספר".

פז סיימה את פנייתה לעירייה: "בנסיבות אלה, נבקשכם לשקול בכובד ראש את טענותינו במסגרת הליך בחירת הצהרון והצבת תנאי זה כחובה לזכייה במכרז להפעלתו. ככל ומפעילת הצהרון כבר נבחרה, נבקשכם לפעול כדי לתקן את המעוות".

עיריית הרצליה בחרה לא להגיב לכתבה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן