תושבי רחוב י.ל. ברוך בשכונת הרצליה הירוקה ממשיכים לסבול מנקודת איסוף גזם ופסולת יבשה בסמוך לביתם. זה מה שקורה שהעירייה מפספסת שני ימי איסוף למרות פניות מצד התושבים לאיסוף. העירייה: "האשפה נאספה כסדרה. הצילום מעיד על פסולת שהובאה מאתר בנייה כלשהו"

שרון יונתן

"איך יתכן ששבועיים העירייה לא מפנה פסולת למרות פניות חוזרות ונישנות שלנו"?, כך שואלת סוניה רוסו, תושבת הבית המשותף ברחוב י.ל. ברוך 36 בהרצליה הירוקה לנוכח כמות הפסולת הבלתי סבירה שהצטברה שם לאחרונה כפי שניתן לראות בתמונה למעלה ובסרטון המצורף בסוף הכתבה.

את טענותיהם של דיירי הרחוב בדבר עמדת איסוף גזם ופסולת יבשה סמוכה לביתם הבאנו ב"שרון און ליין" כבר בחודש נובמבר האחרון. העירייה השיבה כי נושא העברת העמדה תיבחן על ידי הגורמים המקצועיים, אבל ברור ששום דבר לא נעשה והתושבים ממשיכים לסבול.

הדברים הגיעו לשיא לאחרונה כאשר העירייה "דילגה" על שני ימי איסוף בימי שני ודאגה לפנות את כמויות הפסולת הגדולות רק יום לפני ליל הסדר. סוניה רוסו מתרעמת בשם תושבי האזור: "לא מספיק שאנו סובלים מנקודת האיסוף הזאת על בסיס קבוע אז העירייה לא רק שלא אספה בשני ימי איסוף אלא התעלמה מחמש פניות שלנו לפחות בשבועיים שלא נעשה האיסוף תוך כדי שהערמה בתמונה גדלה כל הזמן עד שהגיעה למימדים עצומים. זאת פשוט תעודת עניות מצד העירייה".

מהעירייה נמסר בתגובה: "האשפה נאספה כסדרה. הצילום מעיד על פסולת שהובאה מאתר בנייה כלשהו. הנושא יבורר באופן יסודי על ידי הגורמים המקצועיים".

ערמת הפסולת ברחוב י.ל. ברוך

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן