השריפה התרחשה בבניין מגורים ברחוב המעפילים בסמוך לכיכר דה שליט. כוחות הכיבוי השתלטו על האש ובסך הכל חולצו ארבעה אנשים שנפגעו באורח קל

שרון יונתן

צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה

שריפה פרצה לפני הצהריים (שישי) בקומה השניה בבניין מגורים ברחוב המעפילים בהרצליה פיתוח, סמוך לכיכר דה שליט. לאחר קבלת הקריאה במוקד 102 עם חשד ללכודים, הגיעו לוחמי האש למקום והחלו בפעולות ההצלה והכיבוי. לוחמי האש חילצו לכוד מהדירה הסמוכה שנמצא הכרה ובהמשך חילצו לכוד נוסף והשיגו שליטה על הבעירה תוך פעולות לכיבוי סופי ושחרור העשן.

למקום הגיעו גם צוותי הרפואה של "איחוד הצלה" שהעניקו סיוע ראשוני לצעיר וצעירה במצב קל. כמו כן, צוותי חוס"ן היחידה לעזרה נפשית של איחוד והצלה פועלים בזירה ומסייעים לשכנים שנמלטו מהלהבות.

שריפה בדירת מגורים בהרצליה 08.01.2021
פעולות הכיבוי בדירה שנשרפה. צילום: דוברות כיבוי אש מחוז דן

להב משנה יניב דניאל, מפקד האירוע, סיכם: "קיבלנו קריאה לשריפה עם לכודים בקומה השניה בבניין מגורים הסמוך לקו החוף של הרצליה. הגענו למקום עם שלושה צוותים וסולם. חולצו שני אנשים מגג הבניין ועוד שניים חולצו לפני הגעת הכוחות במצב קל. אנחנו בשליטה על הבעירה ופעולות סריקה ואיתור נפגעים נוספים".

מדוברות כיבוי אש מחוז דן נמסר כי למקום זומן חוקר דליקות על מנת לבחון את הנסיבות לפרוץ הדליקה. בכיבוי שבו והזכירו לציבור כי יש להתקין גלאי עשן המתריע ומאפשר זמן מילוט בפרוץ הדליקה וכך למעשה מציל חיים.

השריפה בסמוך לכיכר דה שליט

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן