אתר "שרון אונליין" ממשיך לתת זרקור לעסקים הקטנים שנקלעו לקשיים כלכליים בעקבות המצב. אחד מהם הוא כפיר יפת, הבעלים של "פלאפלאפה" ברחוב סוקולוב בהרצליה, שמסביר מדוע המדינה צריכה לעזור לבעלי העסקים ומה מיוחד באוכל שמכין

שרון יונתן

"פלאפלאפה", ברחוב סוקולוב 74 הרצליה, הוא עסק חדש יחסית שנפתח רק לפני חצי שנה וכבר בעליו, כפיר יפת מהרצליה, נאלץ להתמודד עם קושי כלכלי כתוצאה מהתפשטות מגפת הקורונה.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

אם השם כפיר יפת מוכר לכם, זה כנראה גם בגלל המעשה ההירואי שיזם לפני כשנה וחצי, כאשר בעזרת חברים טובים שיפץ בית של ניצול שואה בנווה עמל וזכה לכתבת שער במקומון "קול הרצליה".

לכפיר יש גם עסק לשיפוצים, אבל כאמור לפני חצי שנה פתח עסק נוסף, בו הוא מתחמה בעיקר בהכנת פלאפל, סביח, חביתות ושקשוקה.

"הלך לי ממש טוב, עד שהגיעה המכה הזאת שנקראת קורונה", סיפר השבוע כפיר, "אנשים פירגנו לי וקנו ממני הרבה. את הירידה הרגשתי בשבוע שעבר ולאחר שראיתי שיש תנועה דלילה החלטתי לסגור את העסק".

לאחר שבוע של עסק סגור החליט כפיר לפתוח מחדש שלשום (שלישי) במתכונת של טייק אווי ומשלוחים. בינתיים הממשלה ביטלה את האפשרות לטייק אווי וכפיר נשאר עם האפשרות לקיים משלוחים בלבד. "ההחלטה על ביטול הטייק אווי פגעה בנו מאוד, כי דווקא ביומיים האחרונים הייתה תנועה טובה. אנשים, כדי להשתחרר מהמתח, קונים אוכל. עכשיו נשארתי עם חברת שליחויות ושליח שלי, בתקווה שלא ניאלץ לסגור את העסק לגמרי".

כמו שאר בעלי העסקים, גם כפיר סבור שהמדינה צריכה לעזור להם בתקופה כה קשה:

קבלו 25% הנחה* על מגוון מותגי הנעלה. וגם: בדיקת התאמה למדרסים ללא עלות!

"כמו שהמדינה יודעת להיות שותפה ברווחים שלנו אז שתדע להיות שותפה גם בהפסדים שלנו בתקופה כזאת. המדינה חייבת לבטל את הארנונה והמיסים כדי שעסקים לא יקרסו. אני מנסה לשמור על אופטימיות ומקווה שאחרי פסח נצא לתקופה טובה יותר".

כפיר, תשכנע את תושבי הרצליה מדוע לקנות אצלך.

"האוכל אצלי טעים וטרי עם סחורה טריה כל יום מהשוק. המקום נקי ואנו שומרים על הגיינה. יש לנו גם משגיח כשרות צמוד. המחירים הם סבירים ונוחים והשירות אדיב ומהיר".

להזמנות חייגו: 0773305250 כפיר


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן