שלושה עסקים שנפתחו בניגוד לתקנות ועוד 18 תושבים שנמצאו מחוץ לביתם מבלי סיבה מוצדקת, ספגו קנסות. בעירייה מסבירים כי החל מסוף השבוע האחרון הסתיימה מדיניות ההסברה והחלה האכיפה. ראו הוזהרתם!

שרון יונתן

הרצליה עולה מדרגה במאבק בהתפשטות נגיף הקורונה: לאחר שבועיים של פעילות הסברתית מקיפה של עובדי אגף ביטחון, פיקוח וסדר ציבורי בקרב תושבים ועסקים ברחבי העיר להישמע להנחיות הממשלה, החל מסוף השבוע שעבר החלו לרשום דו"חות ולהטיל קנסות על בתי עסק ותושבים שהפרו את ההוראות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בסך הכל ניתנו עד כה בהרצליה 21 קנסות: שלושה בסך 5,000 שקלים כנגד בעלי עסקים והיתר בסך 500 שקלים כנגד מי שהפרו את תקנות שעת חירום.

בעירייה מציינים כי נתינת הדו"חות מתבצעת בשיתוף המשטרה ובהתאם לתקנות לשעת חירום. מדובר בבתי עסק שנפתחו למרות שהיו אמורים להיות סגורים ואנשים שהיו רחוקים יותר מ-100 מטר מביתם בלא שהיה לכך צורך חיוני.

משה פדלון, ראש העירייה, קרא לתושבים להישמע להוראות ואמר: "ההידבקות בנגיף היא סכנה ממשית. התרופה היעילה ביותר לקורונה היא מניעתה – ואני פונה לתושבים להבין כי ההנחיה להישאר בבתים ולא לצאת היא לטובתם ולטובת כולנו. היא מיועדת להציל חיים פשוטו כמשמעו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן