לא רק עסקי האוכל ספגו מכה כלכלית קשה. גלית נתן אפשטיין, מטפלת אנרגטית וארומתרפיסטית מהרצליה, מספרת על הקושי לנהל עסק חדש בימי הקורונה

שרון יונתן

בימים האחרונים הבאנו לכם באתר שלנו את סיפורם של מספר עסקי אוכל שנקלעו לקשיים כלכליים בעקבות התפשטות מגפת הקורונה, אבל ברור שיש עוד עסקים רבים במגוון תחומים שנפגעו מהמצב.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אחת מהן היא גליה נתן אפשטיין מהרצליה, מטפלת אנרגטית וארומתרפיסטית (טיפול באמצעות ריח המופק מתמציות צמחים) שפתחה קליניקה בשכונת נווה ישראל לפני תשעה חודשים.

גליה, שבעברה הייתה עורכת דין, מספרת על העסק החדש:

"אני מטפלת בעיקר בנשים ובילדים. הנשים שאני פוגשת מרגישות תקיעות מסוימת בחיים, לחץ וחרדה או פחדים
ותחושת בלבול ומצוקה שאינן יודעות מהיכן להתחיל, בתחום הקריירה, האישי, המשפחתי או הזוגי. אני מטפלת בהן באמצעות תהליך אנרגטי משולב המותאם אישית לכל אישה, והכולל כלים מעולם הביואורגונומי, הרייקי, תרגילי אנרגיה ותמציות ארומתרפיות המסייעת להן לחוש הקלה, בהירות, בטחון עצמי רב יותר ותחושת אושר. אני מסייעת להן להניע שינוי ולממש את עצמן במלואן. בנוסף, אני מאמנת ילדים ונוער".

גליה מסבירה על החשיבות שבטיפוליה:

"הייחוד בטיפול האנרגטי שאני עושה הוא בשילוב בין מספר שיטות: ביואורגונומי, רייקי, ארומתרפיה, תרגילי אנרגיה ותרגילי תודעה, וכן תמיכה שלי בתהליך.
במסגרת הטיפול המשולב משתחררות לעיתים תקיעויות וחסמים אנרגטיים, שהאישה אינה מודעת להן מגלגולים קודמים או בהקשר המשפחתי הרחב. נשים שכבר ניסו טיפולים שונים אך הבעיה טרם נפתרה או שההקלה המשמעותית טרם הגיעה, מוצאות פעמים רבות פתרון במסגרת הטיפול האנרגטי. אני מציידת את האישה בכלים לטיפול אישי כך שהיא יכולה להטמיע את הטיפול ולשמור על תוצאותיו במרחב הביתי שלה ובעצמה. זה נעשה באמצעות תמצית ארומטית, תרגילי אנרגיה ותרגילי תודעה שונים
ותמיכה שלי מרחוק".

גליה מספרת כיצד המצב החדש פגע גם בעסק שלה:

הדר פז טיפול נפשי באומנות

"אנשים לא יכולים לבוא לקליניקה כי אסור לצאת למרות שהטיפול הוא לא במגע. גם בגלל המצב הכלכלי שאנשים נקלעו אליו הם מוותרים על הטיפולים כמותרות אצלי. מלפני שבועיים הרגשתי את רצף הביטולים".

גליה, מה את יכולה להציע למטופלות בתקופה זו?

"אני מציעה טיפולים מרחוק. הנושא של טיפול מרחוק פחות מקובל ומוכר בארץ, אבל חשוב לי לציין שהטיפול מרחוק אפקטיבי באותה המידה כמו להגיע לקליניקה. כיון שהקליניקה עומדת שוממה, וזה עסק חדש, אני רוצה לעודד נשים להתנסות בטיפול מרחוק".

איך את מצפה שהמדינה תעזור לבעלי העסקים?

"כעצמאית לא מעט שנים וכמי שבונה עסק חדש שמטרתו להביא לקוחות חדשים אני מצפה שהמדינה תפחית את העלויות והמיסים ותתן מענק, כל דבר שיכול להקל עלי. אנחנו משלמים מיסים כסדרם אם נכנס או לא נכנס כסף לעסק".

להתייעצות: 0549222639 גליה


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן