תושב הרצליה מספר על שתי מכולות במרכז העיר שהסכימו למכור לו תבנית ביצים בתנאי שירכוש מוצרים נוספים. "במקום לעזור לתושבים הם מחפשים להתנהג בצורה מגעילה ולהרוויח עוד כמה שקלים", זועם התושב שסירב להצעת בעלי המכולות

שרון יונתן

"זאת פשוט בושה וחרפה שבעלי מכולות מנצלים את המצב כדי להכריח אנשים לקנות מוצרים שהם לא צריכים וככה בעצם לעשוק אותם", כך אומר עודד, תושב הרצליה שנתקל בתופעה מדאיגה: בעלי מכולות מתנים רכישת ביצים בקניית מוצרים נוספים.

עודד מספר: "ביום חמישי הייתי במרכז העיר ונכנסתי למכולת. שאלתי אם יש להם ביצים. הם אמרו שכן אבל שאני אוכל לקנות את הביצים רק אם אקנה מוצרים נוספים. מכיוון שלא הייתי צריך שום דבר נוסף סירבתי ויצאתי מהמקום. נכנסתי למכולת נוספת ושוב הבקשה חזרה על עצמה, שאוכל לרכוש ביצים בתנאי שאקנה מוצרים נוספים. כמובן שלא הסכמתי ועזבתי גם את המכולת הזאת".

עודד מסביר את כעסו: "זה פשוט שוד לאור היום, עושק וגזל. בתקופה כזאת, שקשה לכולם, צריך לעזור אחד לשני ולא להקשות. אנשים תורמים ומתנדבים ובעלי המכולות מנצלים את המצב בשביל להרוויח עוד כמה שקלים וזה פשוט דוחה ומביש. הרי בתקופה רגילה הם לא היו מתנהגים כך והיו מוכרים רק ביצים אז מדוע עכשיו להתנהג בצורה מגעילה לציבור שגם ככה סובל מיום ליום? ראש העירייה זעם על עושק שנעשה ברשת מרכולים אבל מתברר שזה נעשה גם במכולות הקטנות".

הערה: בחרנו שלא לפרסם את שמות המקומות כדי לא לפגוע בהם וברור לנו שלא כל בעלי המכולות מתנים רכישת ביצים בקניית מוצרים נוספים. הכתבה נועדה להצביע על תופעה מדאיגה שמוטב ותיעלם ממחוזותינו.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן