מזמינים יותר ויותר חבילות מחו"ל: תושבי הרצליה דורגו במקום השמיני בהזמנות און ליין בארץ, כך עולה מנתוני דואר ישראל המתפרסמים השבוע לרגל סיכום החציון הראשון (ינואר-יוני) של שנת 2021.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

מהדו"ח עולה, כי בחציון הראשון של 2021 הזמינו תושבי הרצליה 368 אלף חבילות מחו"ל לעומת 280 אלף חבילות בחציון הראשון של 2020, עלייה של כ- 26% ביחס לגודל האוכלוסייה. מהנתונים עולה כי כל תושב הרצליה הזמין בממוצע 3.75 חבילות, נתון הממקם כאמור את הרצליה במקום השמיני בארץ בהזמנת חבילות מחו"ל ביחס לגודל האוכלוסייה ובמקום ה- 15 בארץ ביחס לכמות ההזמנות הכללית.

מקדימות אותה לפי הסדר: קרית אתא, עפולה, באר שבע, אשדוד, ת"א, פ"ת, ראשל"צ. כפר סבא ממוקמת במקום התשיעי, רעננה ורמת השרון לא נכללות בין 20 הערים הראשונות. 169 אלף מכלל החבילות שהזמינו תושבי הרצליה בחציון הראשון של שנת 2021, המהוות 46% מכלל החבילות, נמסרו באמצעות 10 מרכזי מסירה הפזורים ברחבי העיר לרווחת התושבים.

בדואר ישראל מציינים את השיפור בשירות בזכות מהלך הזמנת תור מראש בסניפי החברה. כזכור, בינואר 2021 יצאה חברת דואר ישראל במהלך המחייב זימון תור מראש לפני ההגעה לסניף ("תור בקליק"). בדואר גורסים כי מהלך זה שיפר משמעותית את זמני ההמתנה בסניפים רבים, כאשר חובת הזמנת תור מראש קיימת כיום ביותר מ- 200 יחידות מתוך כ- 600 יחידות הדואר. בסוף החציון הראשון של 2021, 57% מכלל המגיעים לסניפי הדואר בכל הארץ הזמינו תור מראש, לעומת כ-6% בלבד בחציון מקביל. זמן ההמתנה הממוצע בחציון הראשון של 2021 עומד על 7 דקות למזמיני תור מראש, לעומת ממוצע של 12 דקות המתנה בחציון המקביל.

עליזה לביא, מנהלת אזור השרון בחטיבת הקמעונאות בדואר ישראל, אמרה: "אנו פועלים לשיפור השירות בהרצליה ושירות זימון תור מראש מאפשר לדואר להיערך טוב יותר להגעת הלקוחות וללקוחות להזמין תור מראש בטלפון 171 או באתר הדואר ולהתקבל בזמן ובמקום שנוחים להם, כמעט ללא המתנה. אנו שמחים שדואר ישראל הוא שחקן כה משמעותי בשרשרת הלוגיסטית, ובהורדת יוקר המחיה. לאחר שנת קורונה, אנו רואים התאוששות משמעותית בסחר המקוון עם עלייה של עשרות אחוזים במספר הפריטים שהוזמנו מחו"ל".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן