תושב העיר התלונן כי סוללת העפר המפרידה בין קצה חניון הכורכר לחוף אכדיה דרום מלוכלכת באופן תמידי. בעקבות פנייתנו לעירייה, השטח נוקה

שרון יונתן

"לא יתכן שמצד אחד ישנה טיילת יפה עם חוף ים נקי, אבל כמה עשרות מטרים משם זוהמה ולכלוך", כך אמר השבוע תושב הרצליה שהתלונן על עשביה ולכלוך בקצה חניון הכורכר הגדול הסמוך לכניסה לחוף אכדיה דרום, כפי שרואים בתמונות שהוא שלח לנו, לפני שהשטח נוקה על ידי העירייה בעקבות פנייתנו.

התושב אמר אתמול: "אני מגיע לחוף אכדיה דרום לא מעט ותמיד נדהם כל פעם מחדש מהלכלוך הרב שיש בקצה החניון הגדול, בסוללת עפר שגובלת עם הכניסה לחוף. באופן תמידי המקום מלא בעשבייה גבוהה, ניירות, פחיות, קרטונים ומה לא. זאת תעודת עניות לעיריית הרצליה שככה היא מתחזקת את המקום, כאשר רק כמה עשרות מטרים משם העירייה יודעת לדאוג לניקיון הטיילת והחוף. אם מדובר בשטח פרטי אז שהעירייה תדאג לאכוף זאת ואם מדובר בשטח עירוני אז שתדאג לנקות שם. אני מקווה שבעקבות התלונה שלי דרככם המקום ינוקה וישמר נקי גם להבא".

כאמור, מתברר שפנייתנו לעירייה עזרה באופן מיידי. מהעירייה נמסר בתגובה: "התלונה הועברה וטופלה מיידית על ידי הגורמים המקצועיים. באם מדובר בשטח פרטי – הבעלים יחויב על הניקיון".

עשבייה בחניון אכדיה דרום
עשבייה ולכלוך לפני ניקיון המקום

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן