חשש בקרב ההורים: מנהל הגן הדביק ילדים ועקב כך עלול לגרום להתפרצות. דיווחים לא מאומתים לפיהם אחד החולים נפגש עם בכירים בעירייה

שרון יונתן

הרצליה רוחשת בשעות האחרונות בעקבות שני מקרים של חולי קורונה, כאשר בשעות אלו נבדק הקשר ביניהם והאם השניים גרמו להדבקה נוספת, ייתכן גם בקרב עובדי עירייה. בקבוצות הוואצאפ ובשיחות פרטיות מועלים דיווחים לא מאומתים על מפגשים רבים של אחד החולים עם בכירים בעירייה, בעודו חולה. בתוך כך, ביממה האחרונה הורים רבים בהרצליה קיבלו דיווחים בקבוצות הווצאפ על גן ילדים פרטי שהתגלה בו חולה קורונה – מה שעורר חשש כי הדביק ילדים בגן. לאתר "שרון און ליין" נודע כי הבעלים של הגן נדבק בקורונה אבל מכיוון שבשבוע האחרון הוא לא שהה בגן אז הגן לא נסגר. לפי המידע שהגיע אלינו, אשתו, מנהלת הגן, נכנסה לבידוד ותעבור בדיקת קורונה. במידה והתוצאה שלה תהיה חיובית, הגן ייסגר לשבועיים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בנוסף, עיריית הרצליה הודיעה הערב כי עובד בעמותת בני הרצליה התגלה כחולה קורונה. בעירייה ציינו כי עובדי עירייה ואנשים שונים שבאו עימו במגע נדרשו להיכנס לבידוד. בעירייה הדגישו כי לא מדובר במאמן או מאמנת ולא בעובד שקיים פעילות ישירה עם ילדים. כזכור, אתמול פרסמנו כי ילד בגן אביבים ומתפלל בבית הכנסת "בית יואל" ברחוב פישמן בהרצליה ב' נדבקו בקורונה ושני המקומות נסגרו לאלתר.

בהתאם להנחיית משרד הבריאות. עיריית הרצליה הודיעה כי מחר, יום ראשון, לא יתקיימו קבלות קהל בעירייה, והעובדים הונחו שלא לקיים ישיבות עבודה עם גורמי חוץ. העירייה תמשיך במתן שירות טלפוני באמצעות מוקד 106 ובאגפים השונים וכן יינתנו שירותים באמצעים דיגיטליים אחרים. כל הפרטים באתר העירייה. מהעירייה נמסר עוד כי בכל ערב תערך הנהלת העיר חיתוך מצב ולפיו תוציא הנחיות לגבי המשך ההתנהלות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן