עוד 133 נדבקים נוספו ביומיים האחרונים בהרצליה וברמת השרון, שרק לפני יומיים הפכה לעיר אדומה. בשל כך, חברי מועצת העיר והנהגת ההורים היישובית קראו לציבור התושבים ברמת השרון לשמור על ההנחיות ולהימנע מכל התקהלות ביום הכיפורים

שרון יונתן

אפילו יום הכיפורים המתקרב לא גורם לנגיף לרחם עלינו ושוב אנו עדים לעלייה חדה ומדאיגה במספר הנדבקים, כפי שהיה בסוף השבוע.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

נפתח עם רמת השרון, שהפכה לפני יומיים לעיר אדומה, כפי שדיווחנו ביום שישי ב"שרון און ליין". ברמת השרון נוספו ביומיים האחרונים 55 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 621. מספר החולים הפעילים חצה את ה-200 ועומד היום על 216 לעומת 186 שלשום. מספר המחלימים החליף גם הוא קידומת: 411 היום לעומת 386 ביום שישי.

בהרצליה נוספו ביומיים האחרונים 78 נדבקים  ומספרם מפרוץ המגפה עומד כבר על 1,357. מספר החולים הפעילים עלה "רק" ב-31: 388 היום לעומת 357 ביום שישי אבל זאת בזכות העלייה במספר המחלימים שעומדת היום על 960 לעומת 913 שלשום.

קריאה לציבור הרמתשרוני: לשמור על ההנחיות ובלי התקהלויות

בעקבות מצב התחלואה הגרוע ברמת השרון יצאו היום חברי מועצת העיר והנהגת ההורים היישובית בקריאה לציבור לשמור על ההנחיות ולהימנע בכל מצב מהתקהלות. "אנחנו, חברות וחברי מועצת העיר, קוראים לכם לנהוג באחריות ולשמור על ההנחיות. השנה, יום הכיפורים יצוין באופן שונה מבעבר. אנו מבקשים מציבור המתפללים, להתפלל בבית ובשטחים פתוחים ולא בבתי הכנסת", קראו חברי המועצה והוסיפו: "אנו מבקשים מציבור הרוכבים להקפיד על המרחקים הקבועים בתקנות, לרבות הילדים. אנו קוראים לכם להימנע מהתקהלויות בגינות, לעטות מסיכות ולהימנע ככל הניתן מלצאת מהבית".

הנהגת ההורים העירונית הוציאה הודעה להורים ולילדים ובה ביקשה: "אנו מחויבים להקפדה הדוקה יותר ולמשנה זהירות. לכן השנה מציינים את יום כיפור בצורה אחרת. לא מתקהלים עם חברים ולא יותר ממרחק של 1,000 מטר מהבית, לא  מתקהלים בבתים גם לא לזמן קצר, לא מתקהלים במרחב הציבורי -לא בגינות, לא בכיכרות ולא ב"באת הביתה". עדיף להתפלל בבית המשפחה. התנהלות לא אחראית מסכנת את כולנו. ערבות הדדית והקפדה יעצרו את שרשרת ההדבקה בעיר – זה בידיים שלנו".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן