בהרצליה נוספו בשלושת הימים האחרונים רק 6 נדבקים חדשים ומספר החולים הפעילים ירד כבר ל-44. היום ביקר בהרצליה אלוף פיקוד העורף, אורי גורדין, שבירך על הקשר הישיר ושיתוף הפעולה הפורה עם העירייה

שרון יונתן

צילומים: באדיבות עיריית הרצליה

נתוני תחלואת הקורונה בהרצליה ממשיכים להיות טובים, כאשר ציון הרמזור נותר על 1.4 כפי שהיה ביום ראשון השבוע, מאז נוספו בהרצליה רק 6 נדבקים חדשים (1,801 מפרוץ המגפה) ואילו מספר החולים הפעילים ירד מ- 55 ל- 44. מספר המחלימים עומד כבר על 1,722 לעומת 1,704 בתחילת השבוע ואילו מספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד עומד על 604 לעומת 717 לפני שלושה ימים.

בתוך כך, היום הגיע להרצליה אלוף פיקוד העורף, אורי גורדין (בתמונה עם ראש העירייה), לסיור במסגרתו קיבל סקירה על "מבצע ברקת" ועל שיתוף הפעולה הפורה עם פיקוד העורף בנושא החקירות והבדיקות האפידמיולוגיות. האלוף בירך על הקשר הישיר ושיתוף הפעולה הפורה עם העירייה, בעיקר מבצע הבדיקות של הצוותים החינוכיים לפני פתיחת הלימודים מחדש.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "זה היה שילוב של מאמץ עירוני נרחב של כל יחידות העירייה יחד עם ההתגייסות המהירה של אנשי פיקוד העורף שהביאו להצלחה בהחזרת הרצליה להיות עיר ירוקה ובריאה".

משה פדלון ופיקוד העורף בחדר ישיבות עירייתהרצליה 03.11.2020
הישיבה בעירייה עם אלוף פיקד העורף – שיתוף פעולה פורה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן