ילנה דיצ'נקו, תושבת הרצליה, הופתעה לגלות אתמול כי קיבלה קנס בסך 1,000 שקלים על כך שהחנתה את רכבה בחניית נכה. לטענתה, היא החנתה במקום המותר לחניה ורק לאחר מכן הוצב במקום עמוד המציין חנייה עבור רכב נכה. העירייה: מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה מדובר בטעות

שרון יונתן

תחשבו על הסיטואציה הבאה: החניתם את רכבכם במקום המותר לחניה ולאחר ששבועיים לא הזזתם את הרכב (קורונה אתם יודעים…) אתם מקבלים שיחת טלפון מהמשטרה שמודיעה לכם כי קיבלתם קנס בסך 1,000 שקלים בגין חנייה במקום המיועד לחניית נכה. נשמע דמיוני נכון? אז זהו, שלא. זה בדיוק מה שקרה אתמול לילנה דיצ'נקו, תושבת הרצליה.

ילנה סיפרה אתמול לאתר "שרון אונליין": "את הרכב החניתי לפני שבועיים ברחוב ההגנה מול בית ספר יוחנני במפרצי חניה (בתמונה) ומאז לא הזזתי אותו בגלל שלא הייתי צריכה אותו. היום (ראשון -ש.י.) קיבלתי שיחת טלפון מהמשטרה ובה הודיעו לי שאני צריכה להזיז את הרכב שהחניתי וגם שקיבלתי קנס של 1,000 שקל. ניגשתי לרכב וראיתי את הדו"ח על השמשה שניתן לי כבר ביום חמישי האחרון. בנוסף, ראיתי עמוד עם שלט שבו מצוין שהחנייה מיועדת לרכב נכה בצירוף מספר רכב שלו. הייתי בהלם כי כאשר אני החניתי את רכבי השלט לא היה שם וברור שהוא הוצב בשבועיים האחרונים מבלי ידיעתי".

לילנה אין טענות לפקח שנתן את הדו"ח אלא לעירייה: "הפקח עשה את עבודתו, ראה רכב חונה בחניית נכה ונתן לו דו"ח. הייתי מצפה שאם העירייה מציבה שלט חדש לחניית רכב נכה אז שישיגו את בעל הרכב שחונה שם ויודיעו לו להזיז את הרכב. עובדה שהמשטרה מצאה אותי בקלות. זאת פשוט התנהגות הזויה מצד העירייה וברור שאין לי כוונה לשלם את הדו"ח ואגיש ערעור על כך. ראיתי תגובות בפייסבוק והבנתי שאני לא הראשונה שזה קורה לה".

מעיריית הרצליה נמסר בתגובה: מבדיקה ראשונית עולה כי אכן ככל הנראה מדובר בטעות. התלונה הועברה לטיפול הגורמים המקצועיים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן