אחרי הפליירים בסוקולוב, בימים האחרונים נתלו ברחובות העיר מודעות שנראות כמו פרסומת לפיצה דומינוס – אך בפועל מדובר במסר סמוי לקניית קנאביס. תושבת העיר: "בני הנוער לא בבתי הספר ומנסים לפתות אותם". המשטרה: פועלים במגוון דרכים

שרון יונתן

צילום: תמיר רביץ

באין מפריע וללא חשש נתלו בימים האחרונים במרכז רמת השרון שלטי פרסום לרכישת קנאביס. כך למשל, השלט שבתמונה שנתלה ברחוב אוסישקין באמצע המדרכה. מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה לאחרונה, כאשר לפני שבועיים פירסמנו בדף האינסטגרם של "שרון און ליין" כי פליירים לרכישת קנאביס הונחו בכמויות גדולות במרכזי הערים רמת השרון והרצליה.

אני רביץ, תושבת רמת השרון, אמרה היום ל"שרון און ליין": "זה פשוט מקומם. מנצלים את אי ההגעה של בני הנוער לבתי ספר, את השעמום והתסכול שלהם. הנוער מסתובב בחוץ ויש מי שמנסה לפתות אותו בכל מיני אמצעים. בפעם הקודמת, לפני שבועיים כל האזור של הנוער בסוקולוב היה מפוצץ עם הפליירים של הפוקימונים שהיו נראים תמימים לנו המבוגרים אבל בפלייר היו פרטי קשר להשגת סמים וכעת זה ברחוב אוסישקין, שוב באזור של הנוער, מלחם ארז עד לכיכר והבנתי ששמו גם על פחים של בתים פרטיים במערבית. אני לא יודעת אם רמת השרון "נבחרה" בזכות האוכלוסייה שבה או מסיבה אחרת אבל די ברור שחייבים לעצור את זה. לא ייתכן שאנשים תולים פוסטרים בלי שאף אחד יראה אותם. חייבים יותר אכיפה, פטרולים בשעות הלילה ונוכחות".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "המשטרה מכירה את הפרסום ופועלת במגוון דרכים ואמצעים למגר את תופעת נגע הסמים. ניתן לציין כי בפעילות מבצעית שקיימה המשטרה במהלך השבועות האחרונים באזור המדובר נעצרו מספר סוחרי סמים אשר בהמשך יוגש כנגדם כתבי אישום".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן