בראשות הועדה, עליה הודיע היום ראש העירייה, משה פדלון, יעמוד מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא והיא תכלול את בכירי העירייה, בעלי תפקידים וחברי מועצה. באופוזיציה טוענים כי הועדה הוקמה בשל לחץ שלהם, אך בעירייה מכחישים ואומרים שפדלון הודיע כבר בשבוע שעבר על כוונתו להקים ועדה

שרון יונתן

ראש העירייה, משה פדלון, הודיע היום (ראשון) לחברי המועצה, כי יוקם צוות עירוני לבחינת סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בראשות מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא. במכתב שהעביר לחברי המועצה כתב פדלון: "בהמשך להודעתי ביום חמישי, 30.4.20, אני ממנה צוות עירוני לבירור סוגיית שונות הקשורות לסיוע העירוני להמשך פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים בעיר. יש לציין כי נושא זה יהיה כפוף לייעוץ משפטי שכן חלות על הרשות מגבלות משפטיות רבות בנושא".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בצוות יהיו חברים: עפרה בל – סגנית ראש העירייה, חברה המועצה ירון עולמי – יו"ר מינהלת עסקים סוקולוב, חבר מועצה מהאופוזיציה, ג'ו ניסימוב – סמנכ"ל בכיר, עו"ד אהוד לזר – סמנכ"ל פרויקטים, רו"ח רוני חדד – גזבר העירייה, רו"ח שלומי אסולין – מנהל אגף הכנסות העירייה, עו"ד קרין שדה – מנהלת אגף נכסים וביטוחים, יאיר גבאי – מנהל מחלקת פיתוח עסקי.

כזכור, ביום שני שעבר פרסמנו באתר "שרון אונליין" כי שבעת חברי מועצת העיר מהאופוזיציה דרשו הקמת ועדה לסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים. העירייה השיבה כי בימים אלו מוקמת ועדה מקצועית ייעודה בראשות מנכ"ל העירייה שתגבש את דרכי הפעולה וכאמור היום הודיע פדלון על הקמתה.

חברי האופוזיציה אמרו היום כי רק באמצעות לחץ שהפעילו הוקמה הועדה עליה הודיע פדלון היום. בעירייה מכחישים טענה זו ואומרים כי כבר בשבוע שעבר הודיע פדלון כי הוועדה תוקם.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן