אירוע אלימות חריג ברעננה: השמשה האחורית ברכבו של ראש עירית רעננה, חיים ברוידא, נופצה הבוקר בחניית ביתו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

לפני זמן קצר העלה ברוידא פוסט ובו כתב: "הבוקר, כאשר נכנסתי לרכב בדרכי מהבית לעירייה, גיליתי כי השימשה האחורית מנופצת לרסיסים. אין לי יכולת להצביע על המוטיבציה לונדליזם ולאלימות שכזו, מהסוג הנחות ביותר. מטבע הדברים, ראש עירייה עומד גם מול לחצים ונדרש להתמודד עימם. המשטרה חוקרת את האירוע".

ברוידא המשיך: "בכל מקרה, אם היה ניסיון של קיצונים לשלוח מסר בעניין מצעד הגאווה, המתקיים היום בעיר, הוא לא ירתיע אותי לעשות את הכי טוב, בראיה של טובת הציבור וכמובן על פי ערכי השוויון והסובלנות. שלא יהיה לאף אחד ספק, רעננה שלנו, היא עיר פתוחה, מכילה, מחבקת ושוויונית לכל. עיר שיש בה מקום לכולם, שמקדשת ומכבדת את החופש של כל קהילה וקהילה, זה סוד הקסם שלנו".

גורמים בעיריית רעננה מעריכים כי ייתכן שהרקע למעשה החמור והחריג היא החלטתו של ברוידא שהעירייה תהיה שותפה לראשונה לקיום מצעד הגאווה, המתקיים היום, יחד עם בני הנוער מתנועות הנוער. עוד מציינים בעירייה כי זו השנה הראשונה שבה נתלו דגלי גאווה ברחבי העיר כולל בבניין העירייה. "ככל הנראה, הדבר לא מצא חן בעיני גורמים אלימים וקיצוניים", אומרים בעירייה.

דגל הגאווה מתנוסס בפתח בניין עריית רעננה

דגלי הגאווה ליד בניין עיריית רעננה. האם זאת הסיבה לניפוץ שמשת המכונית? צילום: עיריית רעננה

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן