תושבי רמת השרון המעוניינים לתרום דם מוזמנים מחר (חמישי) בשעות אחר הצהריים והערב לבית הספר אוסישקין, שם יתקיים מבצע התרמה דם נוסף

שרון יונתן

שלשה שבועות לאחר מבצע התרמת הדם הקודם, יש לכם, תושבי רמת השרון, הזדמנות נוספת לתרום דם קרוב לבית: מחר (חמישי) תתקיים התרמת דם בבית הספר אוסישקין ברחוב אוסישקין 65 ברמת השרון, בין השעות 15:00 ל-21:00.

על מנת לתרום דם יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומספר זיהוי וכמובן לעטות מסכה. בני נוער, בגילאי 17 עד 18, יכולים לעשות זאת עם הצגת אישור בכתב אותו ניתן להוריד מאתר מד"א. בעירייה ציינו כי התרמת דם מוגדרת פעולה חיונית ולכן ניתן לצאת מהבית ולתרום גם בימי הסגר.

במד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם ומסבירים כי המחסור החמור נגרם בשל הירידה בזמינות האתרים בהם ניתן לבצע התרמות בתקופת הקורונה. עוד נמסר: "חשוב לזכור כי לדם אין תחליף מלאכותי וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לתרומה. בעקבות הקושי המשמעותי לגייס את כמות הדם הנדרשת, בעיקר נוכח משבר הקורונה, חגי תשרי והסגר, נגרם קושי באספקת הדם לבתי החולים שיכול להביא לפגיעה קריטית בפעילות הרפואה השוטפת ולדחיית ניתוחים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן