איש אחד, שרצה יותר מדי, מנרמל כבר שנים מציאות לא הגיונית. נאשם בפלילים מוביל אותנו לכאוס כמוהו המדינה לא חוותה מעולם. אחה"צ נפגין כולנו ליד הבית ונגיד לו: לֵך.

ההפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו מגיעות היום (שלישי) אחה"צ לשכונה – לכל פינת רחוב ליד הבית שלכם – וזה הזמן של כולנו לצאת ולזעוק די!!!

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

ביבי עובד בשלבים. בתחילה ניסה להילחם בהפגנות באמצעות מעגל הנתינים שלו: מירי רגב, מיקי זוהר, אסנת מארק. זה לא עבד. ביבי לא הצליח להגיע למטרה, ההפגנות נמשכו ועלו מדרגה. כשהבין שנדרשת עליית מדרגה בהסתה אותה הוא רגיל ללבות – פנה לניסיון אגרסיבי יותר: ישב באולפנים וזעק את זעקת האנרכיסטים מפיצי המחלות. את ההסתה גיבה בתמונות שלא היה להן כל קשר למחאה שבאותו זמן רק הלכה והתעצמה.

גם לנתוני התחלואה בהפגנות לא הייתה אחיזה במציאות – מה שהוביל אותו למהלך אחד נוסף: ביבי ניסה להעביר חוק שיבטל את זכותנו האזרחית לצאת ולהפגין נגדו, נגד הממשלה המכהנת. גם זה לא צלח תחילה, ולכן פנה לעזרתן של תקנות לשעת חירום. ביבי קיווה לעשות בהן שינוי שיאפשר לו למנוע מאזרחים שומרי חוק לצאת ולהפגין.

ביבי מבין ויודע מה כוחן של ההפגנות. אלו לא פורעי חוק, גם לא שמאל רדיקלי, וודאי שלא אנרכיסטים.
איתנו בהפגנות אנשי ליכוד, מפגינים מהמגזר הדתי, אזרחים שכל עולם הכלכלי חרב עליהם – כל זאת משום שאיש אחד, שרצה יותר מדי, מנרמל כבר שנים מציאות לא הגיונית. נאשם בפלילים מוביל אותנו לכאוס כמוהו המדינה לא חוותה מעולם – והכל תוך שימוש ציני באירוע בריאותי שדורש ניהול וטיפול מקצועי, חף ממניעים פולטים אישיים.

אחר הצהריים אנחנו כאן ברחבות למען ילדינו! למען שימור עקרונות הדמוקרטיה ועתיד המדינה! הצטרפו אלינו – צאו לנקודת המחאה הקרובה אליכם במרחק הקילומטר המותר בתקנות הקורונה.

יחד נגיד לביבי: די. לך. השב לנו את המדינה שלנו.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?
  • הדר הרנשטיין היא ממובילות מחאת הדגלים השחורים נגד נתניהו בהרצליה ופעילה במטה המאבק המרכזי

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן