המחלוקת שכללה טענות חמורות של הקבוצה כנגד העירייה עד כדי איום בתביעה ומצד שני פתיחת חקירה חשבונאית של העירייה נגד הקבוצה, באה לסיומה ביוזמתו של גיא קלנר, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט

 

שרון יונתן

הסכם פשרה הושג בשבוע האחרון בין העירייה לקבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון לאחר חודשים של מחלוקות בין הצדדים. לפני כמעט שלושה חודשים פרסמנו ב"שרון און ליין" את טענותיהן של רחל אוסטרוביץ' ואורנה אוסטפלד, מראשי הקבוצה, על כך שהעירייה מפלה את הקבוצה בחלוקת תמיכות לאגודת ספורט עבור שנת התקציב 2020. במקביל, הקבוצה עזרה זעזוע פנימי, כאשר דליה בושינסקי החליטה לוותר על זכויות הניהול למרות שחתמה הסכם עם הקבוצה, מספר שבועות בלבד לאחר שלקחה את הקבוצה לידה ובמקומה הגיע אלי רבי, המאמן הוותיק, שהוא מעתה מחזיק זכויות הניהול של קבוצת הנשים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

הקבוצה, באמצעות עו"ד אורית פפר (גזברית העירייה לשעבר) פנתה לעירייה ואף איימה בתביעה נגד העירייה שמצידה החליטה לפתוח בחקירה חשבונאית נגד הקבוצה והגיבה כי התמיכה נקבעת לפי החלטת ועדת תמיכות בהתאם לבדיקה של רואה חשבון.

בשבועות האחרונים החל תהליך של גישור בין הצדדים ביוזמתו של סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, גיא קלנר, והשבוע נחתם הסכם פשרה לפיו הקבוצה תקבל את ההקצבות המגיעות לה ובמקביל תסיר את איום התביעה כנגד העירייה.

קלנר אמר היום: "שמח על כך שלאחר מתיחות וחוסר הסכמה של חודשים בין הצדדים, הצלחנו להגיע לסיכום לשביעות הרצון של כולם. ההבנות הושגו במסגרת שיח פתוח וענייני עם אורנה, רחל ואלי שהחל ביוזמתי במהלך החגים, והגיע לסיומו המוצלח השבוע. חשוב היה לי שסיום כהונתן של רחל ואורנה בהנהלת הקבוצה, יסתיים באקורד חיובי ובשיתוף פעולה, כראוי למי שהובילו את ענף כדורסל הנשים בעיר ובארץ לשיאים חסרי תקדים. על כך מגיעה להן מכולנו תודה גדולה. בהזדמנות זו אני רוצה גם לאחל הצלחה גדולה לאלי רבי, בהובלתו את הקבוצה בעידן החדש. הצלחתו -הצלחתנו".     

רחל אוסטרוביץ' ואורנה אוסטפלד מסרו בתגובה: "גיא קלנר, מחזיק תיק הספורט, עזר והיה אינסטרומנטלי בהכנת הסכם הפשרה בין הקבוצה לעירייה. חבר המועצה ירון גדות עזר מאוד בהעלאת העניין בפני חברי המועצה והעברת מסמכים חשובים שלא הועברו לנו בזמן".


.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן