מאמן הספורט מאזור השרון החשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים שהתאמנו אצלו הוא איתמר יצחקי, שאימן בעונה האחרונה את קבוצת ילדים א' לאומית (תלמידי כיתה ח') במועדון הכדורסל עירוני רעננה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

כזכור, יצחקי נעצר ביום רביעי האחרון ולמחרת הובא להארכת מעצר ונקבע כי מעצרו יוארך עד מחר (שני). השופטת ורד שכטמן, מבית המשפט השלום בפ"ת, כתבה בהארכת המעצר: "מהחומר שהובא לעיוני קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לחשוד". על פי הידוע, נגד המאמן הוגשו עד כה שלוש תלונות.

יצחקי, תושב ת"א בן 27, אימן במועדון הכדורסל עירוני רעננה 5 שנים ול"שרון און ליין" נודע כי הוא התפטר מתפקידו לפני 3 שבועות, כלומר, לפני שהפרשה התפוצצה.

עו"ד רויטל קוצר מהסניגוריה הציבורית, המייצגת את יצחקי, אמרה ביום חמישי: "המאמן משתף פעולה עם החוקרים ולטענתו לא ביצע מעשים מיניים בקטינים. אנו ממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם".

מעיריית רעננה נמסר: "השמירה על שלומם וביטחונם של תלמידי העיר עומדת בראש סדר העדיפויות העירוני. אנו פועלים בהתאם לחוק, על אחת כמה וכמה במקרים רגישים כמו אלו של תלונה או של חשד לפגיעה לכאורה בשלום ילדינו. במקרים בעלי חשש לפגיעה, העירייה מלווה ונותנת מענה ותמיכה מקצועית להורים ולילדים, החל מהשלב הראשון. במקביל, חשוב לשמור על כבודם ופרטיותם של המעורבים ולהימנע מלדון בענייניהם של קטינים באמצעי התקשורת".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן