אבל כבד ירד אתמול על רעננה וכפר סבא עם היוודע מותו של אבינועם גרנות ז"ל בגיל 73 לאחר מאבק במחלה קשה. גרנות, תושב כפר סבא, כיהן בעברו כמנהל הראשון של התיכונים מטרווסט ואביב ברעננה.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

גרנות נחשב מגיל צעיר לאיש חינוך מוערך וכבר בשנת 1983 מונה כמנהל בית הספר כפר סילבר וכיהן בתפקיד עד שנת 1987. לאחר מכן יצא עם משפחתו לשליחות בקהילה היהודית באוהיו ארצות הברית. לאחר שחזר כיהן משנת 1991 כמנהל הראשון של תיכון מטרווסט ברעננה.

בשנת 1998 יצא שוב לשליחות בחו"ל כמנכ"ל בית הספר העברי "מגן דוד" במקסיקו סיטי וכעבור שנתיים, בשנת 2000, החל לכהן כמנהל הראשון של תיכון אביב ברעננה.

בין השנים 2004 עד 2010 כיהן גרנות כראש מינהל החינוך בעיריית חולון, כאשר אחד מהישגיו הבולטים היה העלאת אחוז הזכאות לבגרות מ- 55% בשנת 2004 ל- 70% בשנת 2010.

במקביל לפרק החינוך בחייו ניסה גרנות את כוחו בפוליטיקה המקומית בכפר סבא, עיר מגוריו ולקראת הבחירות המקומיות של שנת 2003 הקים את תנועת "כפר סבא מתחדשת" והתמודד על ראשות העיר כפר סבא. גרנות נבחר למועצה וכיהן כמחזיק תיק החינוך ויו"ר ועדת החינוך. במהלך הקדנציה עבר לאופוזיציה ויצר עם גיא בן גל ואמיר גבע את סיעת "הירוקים" שהגדילה את כוחה בבחירות הבאות בשנת 2008 לארבעה מנדטים, אולם גרנות לא התמודד אז.

בסוף שנת 2010 הצטרף גרנות לקבוצת "טללים" בניהול שני תחומים במקביל: כמנכ"ל התיירות הנכנסת של קבוצות נוער וצעירים מרחבי העולם היהודי (תגלית, מסע, בתי ספר יהודיים וכדומה) וכמפתח חטיבת תכנון וייעוץ אסטרטגי בחינוך.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

בשנת 2017 הוגש נגד גרנות כתב אישום ולפיו גרנות הטריד מינית מספר בחורי ישיבה שאותם אסף ברכבו בטרמפ.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן