לכבוד חודש הגאווה מוצגת במגוונים אלון תערוכה חדשה שנקראת "וריאציות על עצמי". התערוכה עוסקת בחיפוש עצמי להגדרה אישית דרך מגדר ומגדריות מין ומיניות, כאשר האמנים הוזמנו  לחקור את הדרך והתהליך לגילוי העצמי. התערוכה הינה קבוצתית, ומונה 15 אמנים. האוצרת שמלווה את התערוכה היא גלית צימבליסט.

בין האמנים המשתתפים: אפרת זיו בן אריה, גלי טימן, גרסיאלה בונדיק, חנן שפיר, יעקב קליין, כפיר וייצמן, ליטל שגיא, נעה זני, סהר כהן, סיגל יער, סתו בן חיון, עודד רותם, עינב שוורץ, שחר סיני, שחף אידה.

התערוכה מציגה סוגי אומנות שונים ביניהם: ציור, צילום קלאסי, צילום דיגיטלי, מיצב והקרנת וידיאו, רישום וטקסט נלווה, פיסול, קומיקס ויטרז' ועוד. התערוכה נפתחה אתמול (שני) ותהיה פתוחה במשך חודשיים, עד ה- 10 באוגוסט, מדי יום בין השעות 10:00 עד 20:00.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "התערוכה הזאת היא עוד ציון דרך בהפיכתה של רמת השרון לעיר מקבלת ומכילה ואני שמח שאנחנו מציגים אותה בחודש הגאווה. בשנתיים האחרונות הגדילה רמת השרון את היצע התרבות והאומנות העירונית והיום יש יותר תערוכות בגלריה לאומנות עכשווית, במגוונים אלון, בבתים פתוחים ובמסגרות נוספות ואני מזמין את הציבור להגיע ולחוות".

עו״ד עידן למדן, סגן ראש העירייה ויו״ר מגוונים: "אני יותר מגאה להוביל בשנתיים האחרונות במגוונים פעולות שונות, בחינוך ועשייה, שממחישות הלכה למעשה את זכותו של כל אחת ואחד להחזיק בנטייה המינית שלו, להיות גאה בה ולהחצין אותה בלי כל חשש מתגובות ומאפליה. כך למשל התערוכה הנפלאה "וריאציות על עצמי" שאנחנו פותחים היום, וגם קבוצת הנוער הגאה של מגוונים, "השווים", שאני מאוד גאה בה. לא תמיד זה היה מובן מאליו, אני יכול להעיד כמי שפעיל שנים בעניין, אבל אין שמח ממני למראה התמיכה החזקה שהתפתחה כאן בעיר לקהילת הלהט"ב המקומית ובכלל".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן