ראש עיריית רמת השרון קורא לראש הממשלה להכיל ארנונה שלילית כדי להעביר פיצויים לעסקים דרך מנגנון התשלומים העירוני. גרובר: "המשמעות היא העברה מהירה של תקציבים ישירות לעסקים ועצמאים דרך המנגנונים של הרשות המקומית"

שרון יונתן


ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, שלח הבוקר (ראשון) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הוא קורא להכיל מיידית ארנונה שלילית על מנת להעביר פיצויים וסיוע מהמדינה לעסקים הנפגעים מקורונה. בעירייה מסבירים כי ארנונה שלילית היא למעשה העברת פיצוי לעסקים דרך מנגנון התשלומים העירוני.

גרובר: "התקופה ומצב העסקים מחייב אותנו לפתרונות יצירתיים עוקפי בירוקרטיה. כפי שזיכינו עסקים משלושה חודשי ארנונה לפי קריטריונים שקבעה הממשלה, כך נוכל גם להעביר פיצוי לעסקים בדרך מהירה ויעילה. אני מציע לקבוע ארנונה עסקית שלילית לפי מפתח של סיווג עסקי וגודל. המשמעות היא העברה מהירה של תקציבים ישירות לעסקים ועצמאים דרך המנגנונים של הרשות המקומית. יש לנו את המנגנון ואנו ערוכים להפעיל אותו ולחסוך בירוקרטיה".

עוד הוסיף גרובר: "השלטון המקומי הוכיח את עצמו בחודשים האחרונים כמי שנכון לאתגרים המורכבים ביותר העומדים בפניו. עכשיו תחת האתגר הכלכלי אנחנו יכולים להיות המנוע לצמיחה ושיפוי למשק כולו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן