בעיריות הרצליה, רעננה ורמת השרון הודיעו כי הלימודים היום מתקיימים כרגיל ומתבצעת היערכות לפתיחת מקלטים במידת הצורך

שרון יונתן

צילום: באדיבות דובר צה"ל

ההסלמה הביטחונית שהחלה אתמול עדיין רחוקה מערי השרון, אבל בעיריות כבר נערכים לכל תרחיש.

נפתח עם הרצליה בה הודיעה הבוקר העירייה כי "לאור ההתפתחות במצב הביטחוני וההודעות השונות בתקשורת, עיריית הרצליה קיימה הערכת מצב יחד עם גורמי הביטחון ופיקוד העורף ואנו ערוכים לכל תרחיש ומענה. בהתאם לזאת נכון לעכשיו היום, יום שלישי, הלימודים בכל מוסדות החינוך בעיר, בהם יש מרחב מוגן מתקיימים כסדרם.  כל מנהלי העיריה הבכירים סיירו הבוקר בבתי הספר על מנת לבדוק מוכנותם ופתחנו מרכז שליטה עירוני לטובת מתן מענה והנחיות לצוותי ההוראה". בנוסף, ראש העירייה משה פדלון הגיע לבתי הספר בעיר כדי לבדוק מוכנות והיערכות לחרום.


עיריית רעננה הוציאה אמש את ההודעה הבאה: "בעקבות המצב הביטחוני, בהנחיית ראש העירייה חיים ברוידא, בוצעה הערב (שני – ש.י.) הערכת מצב עם גורמי הביטחון במישור הארצי והעירוני ואנו ערוכים לכל תרחיש. הלימודים במוסדות החינוך יתקיימו כסדרם ובכולם יתקיים תרגול ירידה למקלטים בתחילת היום. המקלטים הציבוריים בעיר מוכנים וייפתחו באם ידרש ובהתאם להוראות פיקוד העורף. המוקד העירוני תוגבר בכח אדם עבורכם התושבים. אנחנו ערוכים עם כוננים לתגבור ומתן מענה בכל עניין ודבר".

עיריית רמת השרון הוציאה אמש את ההודעה הבאה: "הלימודים בכל מוסדות החינוך ברמת השרון יתקיימו מחר כסדרם. רמת השרון משוייכת כעת למחוז שרון ואין כל הגבלות על שגרת החיים או על מוסדות החינוך. עיריית רמת השרון נמצאת בקשר רציף עם פיקוד העורף ופועלת לפי ההנחיות. בשלב זה לא נדרשת פתיחת מקלטים ואנחנו ערוכים לפתיחה בתוך דקות במידה ויהיה שינוי בהנחיות. מחר (היום – ש.י.) יחדדו הצוותים החינוכיים את הנחיות החירום והפינוי למרחבים מוגנים בכל מוסדות החינוך בעיר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן