עובדי חברת ארקיע הפגינו לפני זמן קצר מול ביתו של יו"ר החברה, ברחוב הרצפלד בהרצליה פיתוח, ובמחלף הסירה. העובדים דורשים להפעיל את הקו לאילת וזאת לאחר שהחברה מושבתת מחודש מרץ

שרון יונתן

תושבי הרצליה פיתוח הפסטורלית התעוררו הבוקר להפגנה רועשת של עשרות עובדי חברת ארקיע מול ביתו של אבי חורמרו, יו"ר ארקיע, ברחוב הרצפלד (בתמונה). במקביל, התקיימה הפגנה של עשרות עובדים נוספים במחלף הסירה.

עיתון כלכליסט פירסם אתמול כי עובדי החברה מפגינים נגד בעלי החברה, שלא מראים לטענתם נכונות להפעיל את החברה. העובדים, המחזיקים 30% ממניות ארקיע, דורשים כי ארקיע תחזור להפעיל את הקו לאילת, זאת לאחר שהיא מושבתת מפעילות מחודש מרץ. עוד פורסם כי לפני משבר הקורונה ארקיע החזיקה 70% מהקו לאילת שכיום ישראייר מפעילה אותו לבדה, בסיוע כספי המדינה.

בהפגנה מול ביתו של  יו"ר החברה הניפו המפגינים שלטים כמו: "עובדי ארקיע נלחמים על הבית" ו- "נקש, המדינה עוזרת, ואתה?" וקראו: "עובדי ארקיע מחזיקים ב-30 אחוז ממניות החברה. לא תמצא שותפים נאמנים כמונו. לא ניתן לך לסגור את חברת ארקיע לאחר אישור המתווה מטעם משרד האוצר. אנו קוראים לכם מכאן לקבל את המתווה ולפתוח את חברת ארקיע בהקדם האפשרי. 540 משפחות יושבות בבית. איפה הציונות שלכם משפחת נקש? איפה הסולידריות למדינה?"

הפגנת עובדי ארקיע ברחוב הרצפלד בהרצליה פיתוח

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן