אוכפים את הבנייה הלא חוקית: עיריית רעננה החלה אתמול (שני) במבצע להריסת מבנים לא חוקיים באזור פארק רעננה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

ההריסה בוצעה בשטח של למעלה מ- 18 דונם, המתפרס בין פארק רעננה לכביש 531, בו הוקמו מבנים רבים ללא היתר בקרקע חקלאית השייכת לכ- 50 בעלי מקרקעין.

בעיריית רעננה מדגישים כי ההריסה בוצעה בתום הליך משפטי ממושך שניהלה התביעה העירונית נגד מבנים לא חוקיים של עברייני בנייה, והיווה הפרה של הסדר הציבורי וחוק התכנון והבנייה.

הליך אכיפת הצו בוצע בהובלת משטרת רעננה כפר סבא בפיקודו של סנ"צ שרון מנור, ונקודת המשטרה ברעננה, בפיקודה של פקד בת-אל סעאת בושרי, וכלל גורמי הביטחון והאכיפה העירוניים.

כאמור, אתמול (שני) לאחר הודעה שהועברה מראש לכל בעלי המקרקעין והנוגעים בדבר, והעברת צו ההריסה על ידי המשטרה מבעוד מועד, החל מבצע ההריסה, בהובלת המחלקה לפיקוח על הבנייה בעיריית רעננה.

הריסת מבנים לא חוקיים רעננה

מבנים לא חוקיים נהרסו

בעירייה מציינים כי הבנייה הבלתי חוקית אותרה במבצע משולב שהתקיים לפני כשנתיים בעיר (ינואר 2020), לאיתור עבריינות, לרבות עבריינות בנייה, בעקבותיו התנהל ההליך המשפטי שכלל פנייה לכל הנוגעים בקרקע ובסיומו בהחלטת בית המשפט, הועבר צו הריסה למבנים.

שוברים את המחירים גלורי נכסים

חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה: "בנייה בלתי חוקית הינה אחת הרעות החולות ברשויות המקומיות, המסבה נזק ממשי והפרה של הסדר הציבורי ועקרונות שלטון החוק. אנו מברכים על המבצע המשולב שהובילו גורמי האכיפה העירוניים, ומחלקת הפיקוח על הבנייה, ומודים למשטרה על הסיוע ועל שיתוף הפעולה. אנו לא ניתן יד לעבריינות בנייה בעיר, ונמשיך לפעול למיגור כל בנייה לא חוקית, ולשמור על ייעוד הקרקע החקלאית וזכויותיהם של בעלי המקרקעין".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן