שנת הלימודים נפתחה אתמול ותלמידי תיכון אלון ברמת השרון הבינו שזמן ההליכה לבית הספר יהיה ארוך מהרגיל. הסיבה: שני שערי בית הספר נותרו נעולים כתוצאה ממחסור במאבטחים.

התלמידים קיבלו הודעה מראש כי השער היחיד שייפתח יהיה השער האחורי מכיוון רחוב פדויים (לכיוון הרצליה) בעוד ששני השערים האחרים, ברחובות המתנחלים וברחוב אוסישקין, יישארו סגורים. כך היה אתמול והיום.

הורי התלמידים לא אהבו את רוע הגזרה. אמא לתלמידה בתיכון אמרה אתמול ל"שרון און ליין" : "יש זעם גדול בקרב ההורים על היערכות לקויה של העירייה בנושא. איך יתכן שלא מצאו לפחות עוד מאבטח אחד כדי שייפתח עוד שער נוסף? אין שום הגיון שתלמידי התיכון, שרובם מתגורר בצד השני של התיכון, באזור הרחובות אוסישקין, אז"ר וכדומה, ייאלצו לעשות כזה עיקוף כדי להגיע לשער הכניסה האחורי. ואם כבר יש מאבטח אחד אז ההגיון לשבץ אותו בשער הכניסה הראשי ברחוב המתנחלים או בשער מכיוון רחוב אוסישקין, אבל בטח לא בשער הכניסה מרחוב פדויים".

האמא הוסיפה: "הבנו שזה קשור לטענה על מחסור במאבטחים, אבל גוף גדול כמו עירייה יכול בוודאי להשיג מאבטחים מחברה אחרת. הדבר הזה צריך להיפתר ומהר".

איתי קפלינסקי, יו"ר הנהגת ההורים היישובית, מסר בתגובה: "אנו מצפים מעיריית רמת השרון שתפעיל את כל הכלים שברשותה אל מול חברת האבטחה, לצד כל פתרון חוקי יצירתי אחר, על מנת שעמדות השמירה הראשיות והמשניות תאוישנה בבתי הספר, במלואן".

מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר במצב זמני עקב מחסור ארצי בכח אדם. אנו מקוים ששער נוסף יפתח כבר בשבועות הקרובים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן