המקרה אירע ביום חמישי האחרון ברמת השרון, כאשר אלון בן השנה וחצי נחנק והחל להשתעל. דודתו סמדר לא איבדה את העשתונות וביצעה פעולה הכרחית שלמדה בקורס עזרה ראשונה. ערן קרסו, אביו של אלון וחובש מתנדב ב"איחוד הצלה", משוכנע: "אחותי סמדר הצילה את חייו של בני. מפציר בכולם לעבור קורס עזרה ראשונה". צפו בסרטון המתעד את האירוע

שרון יונתן

מזל גדול אירע לפני מספר ימים למשפחת קרסו מרמת השרון, כאשר הבן הקטן אלון נחנק ומי שהצילה אותו הייתה דודתו סמדר.

המקרה אירע בביתו של ערן קרסו, חובש מתנדב ב"איחוד והצלה" מרמת השרון. אחותו סמדר הגיעה לשמור על הילדים, כאשר לפתע הבחינה שהבן הקטן, אלון בן השנה וחצי (בתמונה), מתחיל להשתעל, אבל היא לא נבהלה וביצעה את הפעולה הנכונה כפי שניתן לראות בסרטון.

ערן מספר: "אחותי סמדר באה לעזור לשמור על הילדים. אלון נישנש עם אחותו קצת צ'יפס. כמה שניות אחרי שהוא אכל, הוא החל להשתעל, כאשר השיעול היה לא יעיל. אחותי עברה לאחרונה ריענון של קורס עזרה ראשונה בסיסי מאוד ופעלה לפי מה שלמדה ובקור רוח רב הרימה אותו, טפחה לו חזק על הגב, הוא פלט את החתיכה, הפסיק להכחיל והמשיך כאילו לא קרה דבר".

ערן משוכנע כי אחותו הצילה את חייו של בנו: "אני מפציר לכולם לשכנע את הסביבה הקרובה אליכם ובעצם כל אחד להשתתף בקורסים כאלו. זה הציל את חייו של בני וליום ההולדת שלי קיבלתי במתנה את הבן שלי".

בית משפחת קרסו – אלון נחנק וסמדר מצילה אותו
אילן וסמדר קרסו
סמדר ואלון קרסו. הצילה את חייו של אחיינה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן