ביום חמישי האחרון רובע אלון הואר באורות של שמחה, שלא נראו בו כבר תקופה ארוכה. לראשונה, התקיים ערב קהילתי עם פופ אפ פאב שכונתי.

הערב הינו יוזמה של תושבי השכונה: דני אדמסקי, אני רביץ, שרון לבל-לנדה וסיגל רוזנבאום שביחד עם אורלי, מנהלת מגוונים אלון וצוותה, הקימו פאב לתפארת בגינת הטבק שברובע.

מטרת האירוע הייתה להכיר וליהנות כל השכנים ביחד ולהתגבש מבחינה קהילתית, גם מחוץ לקבוצות הוואצאפ ובעיקר לאחר התקופה האחרונה. השתייה הייתה חופשית, מגוון סוגים של בירות, משקאות קלים ופיצוחים.

פיצה פורטו המקומית, התגייסה בנדיבות ותרמה לאירוע מגשי פיצה מהמגוון הרחב והטעים שלהם. המוזיקה המעולה הייתה של הדיג'יי השכונתי והמוכשר, נמרוד ישרים.

פתיחת פאב שכונתי ברמת השרון

מארגני האירוע. קהילתיות במיטבה

התושבים זרמו כל הזמן למקום ובסך הכל נכחו באירוע למעלה מ- 200 מתושבי הרובע , בהם ראש העירייה אבי גרובר, סגן ראש העיר ויו"ר מגוונים עידן למדן, חבר המועצה גיא קלנר ומנכ"ל מגוונים ניסן גז.

בתום האירוע ביקשו למדן וגז מהיוזמים לארגן עוד אירועים כאלו עוד הקיץ ונענו בחיוב על ידי היוזמים. התושבים סיכמו ואמרו: ״היה כל כך כיף, שעשו לנו ממש חשק לעוד״.

חזקים ביחד. לנדוור

אני רביץ ודני אדמסקי, יוזמי האירוע: ״קיווינו שייהנו ואנחנו שמחים שהיה כל כך מוצלח. רובע מורשה היה החלוץ ל"פופ אפ פאב"  שיזמו וממנו למדנו את העשייה וקיבלנו לא מעט טיפים מעולים ונפש חפצה לשתף והם גם באו לפרגן. זו עוד קהילתיות במיטבה״.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן