היום הוא יום מיוחד עבור אלפי אזרחים במדינה ובני משפחותיהם. היום (שלישי) הוא יום ההתרמה הארצי לאקים, הארגון הארצי לאנשים עם מוגבלות שכלית ובני משפחותיהם.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

אקים פועל לשיפור איכות חייהם ורווחתם של כ- 35,000 אנשים עם מוגבלות שכלית ומשפחותיהם בישראל, באמצעות סנגור משפטי- מחלקת מיצוי זכויות והקליניקה של אקים במרכז הבינתחומי בהרצליה, ובאמצעות סנגור קהילתי, קו סיוע טלפוני 'הורים למען הורים', תמיכה כספית למשפחות נזקקות באמצעות קרן אקים, ועדי הורים בכלל מסגרות הדיור, הנהגות מסנגרים עצמיים, וכן על ידי הנהגות הורים ב- 65 סניפי אקים הפרוסים ב- 88 ישובים בחברה היהודית והערבית והמנוהלים על ידי כ- 1,400 מתנדבים נבחרי ציבור מכל רחבי הארץ, הפועלים לשינוי עמדות בחברה.

אביבה אליהו, חברה בהנהלת אקים הרצליה, סניף המנוהל על ידי מירה בר זיו, אמרה היום: "אני פועלת שנים רבות בהתנדבות למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. כן, גם לי יש אח מיוחד ומקסים, חיים אליהו, שצריך חברה, חוגים ופעילויות שאפשר לקדם. אז אני החלטתי להיות שגרירה של אקים ולפעול לגיוס כספים עבור הפעילויות השונות שאנחנו מבקשים לערוך לאוכלוסייה נהדרת זו. אני קוראת לכם לתרום, כל אחת ואחד כפי רצונו ויכולתו"

באקים הוסיפו: "היום, יום ההתרמה לאקים, ואנחנו באקים רוצים להרחיב את המענים לילדים ולאנשים עם מגבלה שכלית התפתחותית בעיר ולבני משפחותיהם, ולהקים להם בית חברתי – מקום של מפגש, של חוגים ופעילויות, וכן מקום להורים ולבני המשפחה – שכולם ירגישו שייכים. ולשם כך אנחנו צריכים את עזרתכם. נשמח אם תתרמו, כמה שמתאים, ושתעבירו את הבקשה לבני משפחה, חברים ומכרים. ניתן להעביר גם לחברות ולעסקים, קבלה על תרומה מתקבלת אוטומטית".

לתרומות ליחצו כאן

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן