אם עוד לא שמתם לבד, במרכז המסחרי החדש במתחם זרובבל ברחוב אבן עזרא בהרצליה נחנך לאחרונה סניף שישי של רשת אדום ירוק – רשת המתמחה בבשר טרי, מקוצב וארוז ברמה גבוהה ופירות וירקות טריים מתוצרת חקלאית מובחרת וממוינת ברמה גבוהה באיכות גורמה במחירי שוק. אדום ירוק הוקמה על ידי איציק מיכאלי המכהן כמנכ"ל בשותפות עם האחים חיים ומוטי בעלי רשת הקצביות "מעדני גורמה". שלושתם בעלי ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה בתחום הקמעונאות והבשר בישראל, מה שניכר היטב בחווית הקנייה המוצעת ללקוח המבקר במקום. בצד זאת, המגיעים למקום נהנים מחניה בשפע במתחם עצמו.

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע בשר טחון טרי 2 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

את הסניף מנהל משה שמש. "אני שמח להגיד שכבר כעת הסניף פועל בצורה יפה מאוד והתושבים התחברו לסניף וגם לעובדים", הוא אומר, "השם שלנו הוא מה שאנחנו מציעים ללקוחותינו: אדום זה הבשר, ירוק זה הירקות. מוזמנים לבקר ולראות: הסניף תמיד נקי ומתחזק היטב".

אדום ירוק משה שמש

משה שמש, מנהל סניף "אדום ירוק" בהרצליה. למען הלקוחות

מיכל, תושבת המתגוררת בקירבת מקום, שבדיוק סיימה את קניותיה בסניף: "אני מגיעה לסניף בשעות אחה"צ ותמיד יש חניה קרובה. הסניף נקי, הסחורה טרייה איכותית ומסודרת כך שהכל נגיש ללקוח. יש מבצעים ומחירים אטרקטיביים בהשוואה לסופרים אחרים בהרצליה. ממליצה בחום". אריק שסיים גם הוא קנייה, נשמע מרוצה: "אין פה דוחק, השירות מצוין, חנייה בשפע, סחורה מצוינת ובמחירים סבירים לגמרי". אחריו בקופה, סיימה את הקניות אילנה, וגם היא הרעיפה מחמאות על הסניף החדש: "אני מתגוררת לא רחוק מכאן ושמעתי מחברות על הסניף החדש של אדום ירוק ואמרתי לעצמי שאתן קפיצה. זה היה בערך לפני שלושה שבועות ומאז אני קונה רק כאן. הבשר, הירקות והפירות ברמה גבוהה מאוד ובמחירים שפויים. אני ממש שמחה שפתחו סניף כזה מוצלח בקירבת ביתי".

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע שוקיים עוף טרי 4 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה
סניף אדום ירוק

מגוון בשרים, ירקות ופירות במחירים סבירים

כתובת הסניף: רחוב אבן עזרא 17 הרצליה (מתחם זרובבל)

שעות פתיחה:

ראשון, שני שלישי: 7:00 עד 21:00

רביעי וחמישי: 7:00 עד 22:00

שישי: 7:00 עד 14:00


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן