"אנו נאלצים לסגור את המסעדה עד להודעה חדשה", את ההודעה המפתיעה הזאת פירסם אמש (ראשון) בפייסבוק עבד אבו-ליל, בעל מסעדת אבו סעיד בהרצליה.

המסעדה, הממוקמת ברחוב בן גוריון 82 בהרצליה, קיימת כבר 14 שנים והיא אחת המסעדות היחידות בהרצליה, רמת השרון ורעננה הנמצאת בבעלות ערבית, כאשר גם כל עובדיה ערבים. המסעדה הייתה אמורה להיפתח מחדש ביום שישי האחרון, בתום חופשת חג עיד אל פיטר, אבל עבד אבו-ליל, בעל המסעדה, החליט כאמור שלא לפתוח אותה עד הודעה חדשה.

אבו-ליל לא רצה להרחיב היום את הדיבור בנושא ורק סיפר כי במהלך השנים לא נתקל בהרצליה בבעיות על רקע היותו ערבי, אבל במצב הנוכחי החליט לסגור את המסעדה עד שהרוחות יירגעו.

בהודעה שפירסם בפייסבוק כתב: "לאור המצב הביטחוני השורר במדינה, אנו נאלצים לסגור את המסעדה עד להודעה חדשה. אנו מקווים שהמצב יחזור לקדמותו מוקדם ככל האפשר ומאחלים לכל עם ישראל ימים של רוגע, שלווה ושלום. נודיע לכם בעת שנוכל לפתוח את המסעדה בחזרה. תודה על ההבנה ונתראה בקרוב".

אבו-ליל הוסיף: "קיבלתי הרבה תגובות טובות מלקוחות שמחכים שהמסעדה תיפתח במהרה. אני מקווה שנפתח בקרוב כי זה לא כיף מה שקורה עכשיו. אין מה לעשות, החיים צריכים להימשך".

הפוסט שהעלה לפייסבוק זכה לתגובות חמות. "מחכים לכם באהבה. לא ניתן לקומץ מרושע ועלוב להפריד בין שכנים וחברים", כתבה תושבת ואחרת הוסיפה: "אנו רוצים שתמשיכו לפתוח את המסעדה הנפלאה שלכם ואנו נבוא ונאכל. בהרצליה יש בינינו אחווה. אנו מבקשים ממכם לחזור. לא לתת לקומץ קטן לנצח". אחרת כתבה: "אתם חסרים. חבל ממש שאנשים שמונעים משנאה מכתיבים את קצב החיים תוך שפוגעים בפרנסתכם. אתם סמל לדו קיום שצריך להתחולל ולהתקיים בכל מקום כל הזמן".

 

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן