עיריית רמת השרון פנתה היום למשרד הביטחון בדרישה לעצור את כל הפעילות במנחת המסוקים שהוקם לאחרונה במערב העיר, מאות מטרים מבתי התושבים. בעירייה הבהירו כי אם לא יעשה כן היא תפנה להליך משפטי.

מתאמנים בלי תוצאות? יעל רותם דיאטנית קלינית!

כזכור, אתמול בערב פרסמנו באתר "שרון אונליין" כי תושבים במערב העיר זועמים על הקמת המנחת וטוענים כי הוקם כמחטף בחסות משבר הקורונה. לאחר פרסום הכתבה פירסם חבר המועצה רוני בלקין פוסט נוקב בפייסבוק ובו טען כי כבר לפני כשבועיים התריע בפני ראש העירייה וסגניו בדבר הקמת המנחת, עובדה שמעמידה בצל את השימוש במילה "מחטף" ובעצם חשפה כי הקמת המנחת הייתה ידועה לבכירי העירייה.

בהודעה שהוציאה העירייה הערב (חמישי) נטען כי מבירור שנעשה מסתבר שתהליך אישור המנחת היה פגום, ללא כל היתר ובניגוד לחוק. העירייה דורשת ממשרד הביטחון כי יעביר לידיה את כל האישורים שכביכול נמצאים בידו להקמת מנחת.

בעירייה ציינו כי עבודות הבניה הכוללות פריצת דרכים, עבודות פיתוח, מצעים, שינוי תוואי ניקוז, תאורה וכריתת עצי אקליפטוס בוגרים בוצעו מבלי שהתקבלו היתרי בניה כלשהם בוועדה המקומית לתכנון ובנייה או הוועדה המחוזית או מועצת חוף השרון, שהשטח נמצא בתחומה השיפוטי והמוניציפלי, ומבלי שהדבר תואם עם איש.

אבי גרובר, ראש העירייה, אמר הערב: "נעשה כאן מעשה חמור במסגרתו הצבא בנה מנחת פעיל ללא כל תיאום ובאופן בלתי חוקי תוך פגיעה בתושבי רמת השרון. אני קורא לצבא להפסיק מיד את ההמראות. אני משוכנע שאם משרד הביטחון היה פונה אלינו היינו מנהלים הליך רציני ומוצאים פתרון מידתי להקמת מנחת במקום אחר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן