את המהלך מקדמים ראש העירייה אבי גרובר וחבר המועצה עידן למדן. בקרוב תצא העירייה למכרז לבחירת מפעיל החלקה, אשר תהיה מכניסה נפרדת ועיצוב שידגיש את אופייה

 

ראש העירייה אבי גרובר וחבר המועצה עידן למדן סיכמו לאחרונה על נקיטת צעדים מעשיים לקראת הקמת חלקה מיוחדת לקבורה אזרחית-חילונית בבית העלמין מורשה ברמת השרון (בתמונה). זאת בהמשך לאישור תקציב 2020 במועצה, כמו גם להחלטה שהתקבלה עוד בקדנציה הקודמת להקצות 345 מקומות לקבורה אזרחית ברמת השרון.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

גרובר סימן זה מכבר את אחת החלקות בבית העלמין כמיועדת לעניין וסיכם עם למדן, שפועל זה שנים רבות לקידום הרעיון של קבורה אזרחית בעיר, כי החלקה תפעל בנפרד משאר בית הקברות, לרבות כניסה נפרדת ועיצוב שידגיש את אופייה. עוד הוחלט כי בקרוב תצא העירייה למכרז לבחירת מפעיל לחלקה. 

"אני מקווה שתוך פרק זמן של חודשים לא רבים ייבחר המפעיל, יחל לעבוד, ונוכל להציע אופציה מלאה ומוסדרת לקבורה אזרחית ברמת השרון למי שמעוניין בכך", אומר למדן ומוסיף: "אני ותיק למדי במאבק הזה -על עוד סממן מובהק וחשוב לכל מקום שרואה את עצמו כסובלני וליברלי. איש באמונתו יחיה, ובסוף הדרך כך גם ייקבר. אני מתקשה לשכוח כל מיני איחולים ונאצות שהוטחו בי, כחבר מועצה צעיר, כשרק התחלתי לפעול בנושא. עשר שנים עברו, לא הלכתי לשום מקום אליו שלחו אותי וגם לא הרפיתי. בקרוב תהיה כאן קבורה אזרחית. ושרק נהיה כולנו בריאים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן