21 בני ובנות נוער מרמת השרון יעלו בחודש מרץ את המחזמר "ימים של קיץ" על בימת בית יד לבנים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

המחזמר "ימים של קיץ" (כתיבה ובימוי: אריאל קוזלובסקי), עוסק בשאלות המעסיקות בני נוער, לחץ חברתי, אלכוהול, גיוס, זוגיות, יחסים להט"בים, אנורקסיה, תופעת השיימינג ברשת, אלימות ועוד. לאורך חודשים רבים נפגשה הקבוצה, נערים ונערות מהחט"ב והתיכונים, יחד עם אנשי מקצוע – במאי, כוראוגרף, מנהל מוסיקלי – ויחד הם עברו תהליך מקצועי קבוצתי ואישי משמעותי ומעצים. הפרויקט מאפשר למשתתפים לבטא את עצמם בדרך יצירתית, במשחק, ריקוד ושירה, ולהיות שגרירים של שינוי חיובי בחברה.

את הפרויקט מלווים עובדי האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים והוא יוזמה של עיריית רמת השרון בסיוע מפעל הפיס ומשרד הרווחה והביטחון החברתי.

משתתפי ״ימים של קיץ" . צילום: דוברות עיריית רמת השרון

משתתפי ״ימים של קיץ" . צילום: דוברות עיריית רמת השרון

ראש העיר רמת השרון אבי גרובר: "הקונספט של העצמה באמצעות קידום והעצמת בני נוער למרכז הבמה הוא מקסים וחשוב כי זה שינוי תפיסה. זה בדיוק ההבדל בין רווחה לשירותים קהילתיים ואני מחכה כבר לראות את ההופעה״.

חברת המועצה באצ'י אלקובי מחזיקת תיק השירותים החברתיים והקהילתיים ברמת השרון: "אני שמחה על היוזמה החשובה של האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים עבור הנוער של עירנו. בהזדמנות זאת ברצוני להודות לאותם נערים ונערות המוכשרים שהשקיעו והתמידו מזמנם הפרטי. אנחנו מזמינים את תושבי העיר לבוא וליהנות מהמחזמר 'ימים של קיץ' ובכך להוקיר תודה לאותו נוער נפלא, ההנאה שלכם מובטחת".

סיגל בגריש ואריה זגזג מרכזי פרויקט "במת השרון": "מדובר בקבוצת ילדים מדהימה שמעלה מופע שלא מבייש את הקמארי. הילדים עבדו שעות רבות אחר הצהריים במחויבות ובמסירות מעוררת הערכה. התהליך היה אינטנסיבי ומגבש. מדובר בתכנית להעצמה מקצועית ואישית והיא מיועדת לכלל בני הנוער בקהילה".

הדר פז טיפול נפשי באומנות

המחזמר "ימים של קיץ" יעלה בבית יד לבנים פעמיים, 13-14.3, בשעה 20:00.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן