במפגש שהתקיים היום (חמישי) בעיריית הרצליה נכחו ארבעה ראשי ערים, שני ראשי מועצות אזוריות וראש מועצת כפר שמריהו. ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, נעדר מהמפגש לאחר שלא חש בטוב

שרון יונתן

מפגש שני של פורום ראשי רשויות השרון התקיים היום (חמישי) בלשכתו של ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, כאשר מטרת המפגש היא לאחד כוחות לקידום איכות החיים בשרון.

מדובר בפגישה שניה של ראשי הרשויות במטרה לתאם עמדות, לשתף פעולה ולפעול בכוחות משותפים למען קידום נושאים העומדים על סדר היום של כלל רשויות השרון, בהם: התמודדות עם איום נגיף הקורונה, תכניות התחבורה ציבורית, תכנית מאוחדת לשבילי אופניים, בעיות מים וניקוז ועוד.

בפורום, אשר ישיבתו נערכה כאמור בעיריית הרצליה, נכחו ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי, ראש המועצה האזורית חוף השרון, אלי ברכה, ראש המועצה האזורית דרום השרון אושרת גני גונן וראש מועצת כפר שמריהו, סרג קורשיא.

ראש העירייה היחיד שנעדר מהמפגש הוא אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון. מעיריית רמת השרון נמסר כי ראש העירייה חש שלא בטוב ולכן לא הופיע למפגש הפורום.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ברך את השותפים לפורום ואמר: "לכולנו יש מטרת על משותפת: לתת שירות מיטבי לתושבים. אם נהיה מאוחדים נצליח לפעול ביתר השפעה אל מול השלטון המרכזי והרגולטור בכדי לקדם את עמדותינו בתחומים רבים, בהם: תחבורה, התמודדות בנושאי תשתיות לאומיות וקידום השקעה בתכניות חינוך


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן