יוזמה ראויה: ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, יוצא ביוזמה להנציח את יורם טהרלב ז"ל, תושב הרצליה שנפטר בשבוע שעבר, ולקרוא לאחד ממוסדות החינוך בעיר על שמו, בכפוף לאישור ועדת השמות.

שוברים את המחירים גלורי נכסים

טהרלב ז"ל, משורר, פזמונאי, מחזאי, סופר ומתרגם, ואזרח כבוד של העיר הרצליה. חייו ושיריו הם נכסי צאן ברזל בעולם התרבות הישראלית מאז הקמת המדינה והוא חתום על שירים ידועים רבים.

טהרלב אף כתב שיר על העיר הרצליה – 'בחוף של הרצליה' בביצועו של יגאל בשן ז"ל. הוא השאיר את חותמו בעיר, ובישראל בכלל, ואף תועד לאחרונה בפרויקט 'להשאיר חותם בהרצליה', במסגרתו הותיר נקודה למחשבה: "כשאני מסתכל היום על מדינת ישראל אני נפעם וגאה למה הגענו ומה השגנו, אולם אני לא מצליח עדיין לזהות קווים לאפיון דמות הישראלי. לדעתי זה תהליך שמתרחש וייקח זמן עד שנגבש כחברה את ההגדרה לכך. אני סקרן לדעת לאן פניה של המדינה ואיך תתפתח בעתיד".

פדלון אמר: "יורם טהרלב ז"ל, יקיר העיר הרצליה, השאיר אחריו מורשת עצומה של תרבות ורוח. שיריו ומאמריו יישארו פה לעד והם מהווים נדבך חשוב בהתפתחותה ומיצובה של מדינת ישראל. כבוד הוא לנו אם אחד ממוסדות החינוך של הרצליה ייקרא על שמו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן