לירז בן דוד, תושבת שכונת ויצמן בהרצליה חשפה בפוסט בפייסבוק כי כלב מהשכונה תקף את הכלב הקטן שלה, פיגו, לפני כשבוע והרג אותו. היא מזהירה בפוסט מפני הכלב התוקף שלדבריה מסתובב ללא רצועה.

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

"זה היה ביום שבת בשבוע שעבר", מספרת בן דוד, "אני הייתי באילת באותו יום ודודה שלי הוציאה את פיגו עם רצועה. זאת פעם שנייה שהכלב הזה תוקף את פיגו. הבעלים של הכלב הוא שכן שלי. לפני שנתיים זה גם קרה וסגרנו את זה בינינו. גם בפעם הזאת הכלב שלו יצא ללא רצועה וללא מחסום ותקף את הכלב שלי. הבעלים של הכלב התוקף לקח את פיגו לווטרינר הקרוב, ניסו לעשות לו החייאה אבל לצערי הוא מת. הכלב התוקף הוא מסוג מלמוט".

פיגו. הכלב שנהרג. צילום: פרטי

פיגו. הכלב שנהרג. צילום: פרטי

לבן דוד חשוב לציין כי זאת פעם שנייה שהכלב שלה הותקף על ידי אותו כלב. "הוא לא למד לקח", היא אומרת, "הוא מסתובב עם הכלב שלו חופשי ללא רצועה בפארקים, בים. פיגו היה איתי עשר שנים. יש לי ארבעה ילדים וכולם מאוד קשורים אליו.  הילדים לקחו את זה ממש קשה. זה מקרה מאוד עצוב. זה כלב קטן, פחות משלוש קילו. הבנתי מהווטרינר שהוא הגיע ללא דופק. פיגו היה כל עולמי. הוא הגיע אלי לפני הילדים. יש לי ארבעה ילדים קטנים וכל הזמן הייתי סביבו. מבחינתי זה עוד ילד. גם אחרי הלידות לא הזנחתי אותו ולא מסרתי אותו. כולם היו בהלם בשכונה ממה שקרה.  כלב גדול כזה צריך להיות תמיד עם רצועה. יש לי עוד מלא חברים בשכונה שסיפרו שזה קרה גם להם בעבר".

בן דוד גם פנתה למשטרה בעקבות המקרה: "התלוננתי במשטרה והתיק עדיין בחקירה. בנוסף, התייעצתי עם עורך דין ואני מתכוונת לתבוע אותו תביעה אזרחית על זה שהכלב יצא ללא רצועה וללא מחסום. היום אין דבר כזה ברחוב. זה אסור. תמיד הייתי מעירה לבעלי כלבים שמסתובבים בלי רצועה. אני לא מאשימה את הכלב. זאת אחריות של הבעלים שלו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן