המתנ"ס המחודש יוצא לדרך: אתמול (רביעי) התקיים טקס חנוכת מתנ"ס מגוונים אלי כהן המחודש והמשופץ בשכונת מורשה. באירוע גזירת הסרט השתתפה נדיה כהן, אלמנתו של המרגל אלי כהן, "האיש שלנו בדמשק", שעל שמו קרוי המרכז הקהילתי.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

נדיה בירכה על המרכז המחודש והוסיפה שאלי היה גאה לראות זאת ותרומתו לא לחינם כאשר היא רואה את המרחב מלא החיים והפעילות עבור ילדים ועבור כל התושבים. נדיה גזרה את הסרט והסירה את הלוט לשלט חדש לזכרו של כהן בקיר להנצחתו.

בערב השתתפו תושבי השכונה, ראש העירייה אבי גרובר, עידן למדן יו"ר דירקטוריון מגוונים, סגני ראש העיר דוברת וייזר ויעקב קורצקי, ניסן גז מנכ"ל מגוונים, חברי דירקטוריון מגוונים, חברי הנהלה ציבורית מגוונים אלי כהן וצוות המתנ"ס אנאבל בן ציון יאנה בוים ויעקב דוידיאן.

חנוכת מתנס אלי כהן בשכונת מורשה

נדיה כהן מול השלט עם תמונת בעלה, אלי כהן ז"ל. צילום: באדיבות מגוונים

את הערב ליוו עם שירים מרגשים ונעימות קלאסיות תלמידי בי"ס למוסיקה "מצלול", שלוחת הקונסרבטוריון של מגוונים אלי כהן.

עידן למדן, יו"ר מגוונים, הקריא את מילותיו האחרונות של אלי כהן טרם עלה לגרדום, מן המכתב המרגש והמצמרר שהשאיר כהן עבור אשתו. בנוסף, אבי גרובר נשא דברים ובירך.

במהלך האירוע הוקרנה מצגת של פעילויות המתנ"ס מהשנה החולפת וסיור ברחבי המתנ"ס בכדי לראות את השיפוץ שעבר. בתום האירוע הוגש לנדיה כהן זר פרחים ענק ועוגה וליוו אותה התושבים והמכובדים עד צאתה מן המרכז בחיבוק ובהוקרת תודה רבה.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

שיפוץ מאסיבי ומתיחת פנים כוללת

מגוונים אלי כהן הוא אחד משבעת המרכזים הקהילתים של רשת מגוונים והוא המתנ"ס הוותיק בשכונת מורשה, אשר בשנים האחרונות עוברת תנופת בנייה והתחדשות עירונית. בכדי לענות על צרכי הקהילה ובמטרה תמידית לספק את השירות הטוב ביותר עבור התושבים, רשת מגוונים בסיוע של עיריית רמת השרון, שדרגו את המתנ"ס עם שיפוץ מאסיבי ומתיחת פנים כוללת – שינוי מרענן שחיכו לו בכליון עיניים תושבי העיר ותושבי שכונת מורשה בפרט. המתנ"ס התחדש לא רק בצבע אלא גם בריהוט בכל החללים במתחם.

המרכז מעניק שירותי פנאי ותרבות לכל שכבות הגיל כולל חוגי העשרה מגוונים, פעוטון, בי"ס למחול, מועדון נוער, קייטנות, אירועים קהילתיים ועוד.

שיפוץ מתנס אלי כהן

אחד מאגפי המתנ"ס לאחר השיפוץ. צילום: באדיבות מגוונים

במגוונים מציינים כי בזכות השיפוץ המתנ"ס כעת עומד בקו אחד עם ההתחדשות המבנית סביבו, הכולל בי"ס חדש ובנייני מגורים רבי קומות. המתנ"ס כולל חדרי חוגים חדישים, מועדון נוער משודרג הכולל ריהוט צעיר, משחקי שולחן וקונסולות משחקים. לובי חדש, מפנק, מרווח וצבעוני, סטודיו חדש ומושקע בשלוחה של מגוונים אלי כהן בבי"ס עומר, אולם ספורט, סטודיו מחול ועוד.

מגוונים אלי כהן שמים להם למטרה להיות בית שני עבור הקהילה. להיות מקום שתושבים נפגשים בו לכל צורכי הפנאי שלהם ויוצרים יחד קהילה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן