יורים בתוך הנגמ"ש: המתיחות בין ראשי סיעת מרצ בהרצליה, עופר לוי ודניאל אייזנברג צדיקים, שהייתה עד כה מתחת לפני השטח, מגיעה לנקודת רתיחה פומבית לעיני כל.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

מזה מספר חודשים שבין השניים, סגן ראש העירייה ומספר 2 בסיעת מרצ, קיימת מתיחות ונתק מוחלט. לקראת ישיבת המועצה שתתקיים מחר (שלישי) העלה עופר לוי, סגן ראש העירייה ויו"ר הסיעה, הצעה לסדר ובה צוין: "הצעה לסדר זו מוגשת למועצת העיר מטעם סיעת מרצ התנועה הירוקה. אנו מבקשים למנות את מר עופר לוי למ"מ יו"ר הוועדה לבטיחות בדרכים במקום הגברת דניאל איזנברג".

יש לציין כי סוגיות מסוג זה מובאות בדרך כלל תחת הסעיף "מינויים", כאשר הן נעשות בהסכמת הצדדים ובגיבוי של ראש העירייה, אבל הפעם בחר לוי להגיש את הנושא כהצעה לסדר, ללמדכם על הנתק בינו למספר 2 בסיעתו.

בתגובה שיגרה הבוקר אייזנברג צדיקים מכתב לראש העירייה, משה פדלון, ובו היא דורשת להדיח את לוי מתפקידו כמחזיק תיק הספורט.

בפנייה לפדלון מציינת אייזנברג צדיקים: "כידוע לך, בשבוע שעבר נחשפה פרשה חמורה של ניסיון זיוף בהעברת שחקנית לארץ לקבוצת נשים המקצוענית של בנות הרצליה בליגת העל. המתנתי מספר ימים מאז שהתפרסמה הידיעה ונדהמתי שעיריית הרצליה מתעלמת מהפרשה. לאור חומרת המקרה אני דורשת ממך להדיח לאלתר את מחזיק תיק הספורט, עופר לוי, מתפקידו. כמו כן, אני דורשת להעביר את מכתבי זה למבקר העירייה".

עופר לוי מסר בתגובה: "האירוע בקבוצת בנות הרצליה הובא לידיעתי על ידי מנכ"ל העמותה ובאופן מיידי וללא שיהוי הובהר על ידי שיש להקפיד היטב על הנהלים וההנחיות בעניין זה וכל מעידה, טעות, או תקלה תטופל כהפרת משמעת חמורה. יש לציין שאני כיו"ר העמותה לא עוסק בנושאים טכניים, אלא אם יש צורך בחידוד נהלים וטיפול נקודתי במקרים של הפרתם. יושבת ראש קבוצת בנות הרצליה לקחה אחריות מלאה על המקרה וכעת הנושא נמצא בבדיקה של איגוד הכדורסל ומשרד הפנים. הניסיון לקשור אותי למקרה המתואר נובע מאינטרס אישי של חברת המועצה, ואני מצר על ההחלטה שלה שפוגעת בסיעת מרצ במועצה, שאני עומד בראשה. אמשיך לנהל את הספורט ואת כל הנושאים שבאחריותי ולהביא להישגים בהגינות, ביושר, בכבוד ובמקצועיות".

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

דניאל אייזנברג צדיקים מסרה בתגובה: "שיטות ההפחדה וההשתקה שלו נלוזות. אני אמשיך בעשייה, להביע את דעתי ולהיאבק בשחיתות ולעשות את תפקידי כחברת מועצה למען הציבור בהתנדבות מלאה. דרישתי מראש העירייה להדיחו מדברת בעד עצמה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן