ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי, ומהנדס העיר, סרג'יו וולינסקי, חתמו לאחרונה על מסמכי תוכנית המתאר הכוללנית לעיר ובימים הקרובים היא צפויה להתפרסם ברשומות ובכך להביא לסיום סאגה משפטית של שנים.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

אחת ההסכמות המשמעותיות שנקבעה בהסכם ועוגנה בתוכנית המתאר היא, כי לכל מתחם יקודם מסמך מדיניות, אשר יאפשר לעירייה להוביל הליך שיתוף ציבור כבר משלב התכנון.

לאחר גיבוש מסמכי המדיניות יופקו לקחים מהתוכנית ויושם דגש על איכות החיים של תושבות ותושבי העיר והאיתנות הכלכלית שלה, תוך טיפול באתגרי ניקוז, תעסוקה וקהילה, באופן שייטיב עם הפיתוח העתידי של העיר.

בנוסף, מקדמת העירייה מתחם תחבורה ציבורית באזור התעסוקה נוה נאמן, מה שיהווה מנוף לשיפור התחבורה הציבורית בתוך העיר ומהעיר החוצה.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "הוכחנו שפיתוח עירוני לא צריך להיות על חשבון התושבות והתושבים, אלא חייב להיעשות יחד איתם, תוך שמירה על כך שלצד הפיתוח, תינתן מספיק תשומת לב לחיזוק התשתיות העירוניות. עמדנו מול האתגר של ירושת תוכנית מתאר פחות טובה לעתיד העיר התקועה בבתי משפט, הצלחנו גם לשפר אותה וגם להבטיח בשנים הקרובות יציבות תכנונית שמאפשרת לנו לקחת את העיר כמה צעדים קדימה בהתאם לחזון העירוני ועכשיו אנחנו נערכים לתהליך גיבוש מסמכי מדיניות שיפיקו לקחים מהתוכנית וישימו דגש על איכות החיים של תושבות ותושבי העיר והאיתנות הכלכלית של העיר תוך טיפול באתגרי ניקוז, תעסוקה וקהילה באופן שייטיב עם הפיתוח העתידי של העיר ותיקון טעויות עבר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן