עיריית רעננה ממשיכה לקיים את מסורת חגיגות ל״ג בעומר בעיר ללא הדלקת מדורות, ותקיים גם השנה מגוון פעילויות אלטרנטיביות מהנות לתושבי העיר.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

העירייה תקיים לבני הנוער מסיבה ללא תשלום בבריכה העירונית, ביום רביעי, 18.5 בין השעות 22:00-01:00 בהשתתפות DJ עמית סנדלר על המוזיקה, מתקנים מתנפחים ועוד. הפעילות מיועדת לבני נוער החל מגיל 12, תושבי רעננה בלבד.

ביום זה גם תאריך העירייה את שעות הפעילות במזרקות המים, הממוקמות בספורטק בשכונת נווה זמר, והן יפעלו להנאת ילדי העיר עד לשעה 1 בלילה.

לחובבי המנגלים, העירייה הקצתה את מגרש הכורכר הסמוך למגרש הבייסבול ברחוב ויצמן, כמקום מאושר להדלקת מנגלים בל"ג בעומר.

ביום חמישי, 19.5, הילדים מוזמנים ליהנות מהצגת ילדים "המסע של יערה", הצגה המספרת על שמירת יערות ואהבת העצים. ההצגה תתקיים במרכז הקיימות, רחוב כינרת 4, בשעה 17:30. עלות כרטיס 10 שקל. בנוסף, יתקיים סיור עששיות לכל המשפחה, שיצא מהיער הקטן לשטחים הפתוחים בעיר. הסיור יצא מהיער הקטן ברחוב ארלוזורוב בשעה 19:00. השתתפות בעלות 10 שקל למשתתף.

רכישת כרטיסים תתקיים במוקד קול טיקט בטלפון 8864* או באתר tickets.raanana.muni.il

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: ״מנהג המדורות אינו כתוב בכתובים והוא מהווה פגיעה ממשית לנו ולכדור הארץ. אני קורא לתושבי העיר להמשיך לחגוג את ל״ג בעומר בפעילויות חברתיות מהנות ומגבשות במקום מדורות, ובכך לסייע בשמירה על איכות חיינו ולמנוע נזקים לסביבה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן