פניית פרסה: יממה וחצי לאחר שהודיע על התפטרותו ממועצת העיר של רמת השרון, הודיע אתמול חבר המועצה ירון גדות לראש העירייה, אבי גרובר, כי הוא חוזר בו מצעד זה. יש לציין כי הדבר אפשרי מאחר שלא עברו עדיין 48 שעות מאז הודעת ההתפטרות, פרק הזמן הנדרש לשם כניסת ההתפטרות לתוקף.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

כזכור, גדות ציין במכתב ההתפטרות שלו שלשום (רביעי) כי החליט להתפטר מהמועצה לאור הדיון והתנהלות חברי מועצה בנושא בית קובי.

במכתב קצר ששיגר אתמול לגרובר ציין גדות: "בעקבות התערבותך לקיום הצבעה חוזרת על ההצעה לסדר בהקשר לבית קובי 'הצעה שהובילה לדיון מביש והצבעה שחצו קווים אדומים, הריני להודיעך כי אני חוזר בי מהודעת ההתפטרות ממועצת העיר. תקווה שהגורמים אשר מביאים להתנהלות הקלוקלת ינוטרלו מכוחם במועצת העיר".

גדות אמר הבוקר ל"שרון און ליין": אני מודה לראש העירייה שהשתמש באופן חריג בסעיף ייחודי בחוק לקיום הצבעה חוזרת על בית קובי. אני מאמין ומקווה שהדיון וההצבעה יהיו ענייניים וקצרים ונוכל למחוק את הפרק האפל שראינו בישיבת המועצה שלפני שבוע ואולי נוכל לצאת לדרך חדשה בעקבות המהלך שלי. אני רוצה להודות לרבים שהתקשרו, כתבו ותמכו בי. מאחל לכל תושבי רמת השרון שנה אזרחית טובה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן