בשורה בהרצליה: עיריית הרצליה תכיר בזוגות ידועות וידועים בציבור ותעניק שירות חדש לרישום זוגיות על בסיס תצהיר – אישור הכרה עירונית.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

בעירייה מדגישים כי אישור זה ישמש את כלל יחידות העירייה בעת מתן שירותיהן ויקל על זוגות בכל הקשור במימוש הזכויות והחובות העירוניות, כדוגמת תו חניה עירוני ועוד. ניתן להגיש בקשה להירשם כידועות וכידועים בציבור במאגר המידע של עיריית הרצליה, באתר העירייה.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "עיריית הרצליה מקדמת ערכים של שוויון, סובלנות, הכלה, קבלה וכבוד הדדי. אנו מכירים בכל זוג באשר הוא והרישום החדש יקל על הזוגות בכל ההיבטים. נמשיך לעמוד על זכויותיהם של כל תושבינו, ולחנך גם את הדורות הבאים על פי ערכי יסוד אלו".

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הלהט"ב, עופר לוי, אמר: "אני שמח שהתקבלה יוזמתי ולראשונה בהרצליה יכירו בזוגות ידועים בציבור ללא הבדלי מין או זהות מגדרית. אני מאמין ודוגל בשוויון זכויות כערך בסיסי וכמחזיק תיק הלהט"ב אני גאה להיות חלק מעיר שמקבלת את כולם/ן".

חברי האופוזיציה, רונן וסרמן ואייל פביאן, שהעלו את הנושא בהצעות לסדר מספר פעמים בעבר מסרו: "אנחנו מברכים על כך שעיריית הרצליה קיימה סוף סוף את ההחלטה שהבאנו להצבעה לפני חודשים רבים ויותר מפעם אחת, לאחר שהנושא עלה כיוזמה של איל פביאן כבר בבחירות 2018. חשוב לנו להזכיר לסגן ראש העירייה, עופר לוי, שהיוזמה אינה יוזמתו, ושרק בפעם השלישית שעלתה, הוא הצביע ביחד איתנו בעדה וגם זאת לאחר שערים אחרות ברחבי הארץ כבר יישמו אותה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן